Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pocakmutog...

Mi a véleményetek a pocakmutogatós kimamákról itt a gyakorin? Nekem ez már nem férne bele hogy egy szál bugyiban mutogassam a pocakom ezeridegeneknek. Nektek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
*bocsi kismamákról
2016. jún. 3. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi véleményem róluk. Az arcuk úgysem látszik, akárki lehet. Viszont értelmét nem látom ennek a tippelgetésnek, a nemét egyáltalán nem lehet megmondani a has formájából (nekem tök "lányos" hasam volt, fiút vártam), se a heteket nem igazán lehet megítélni (30. hétig alig volt hasam, aki nem tudta észre se vette volna, hogy terhes vagyok, nem is híztam addig semmit)
2016. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem épp azért merik, mert idegeneknek és arc nélkül csinálják és kíváncsiak véleményekre. én nem csináltam ilyet terhességem alatt, de sokat nézegettem magam, hogy kövér has vagy terhes has, meg ilyesmi.:)


nincs róluk elítélő véleményem, én nem csinálnám, de nem zavar.

2016. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze én sem ítélem el őket mi jogon tenném, csak valahogy nekem ez túl intim ahhoz hogy nyilvánossá tegyem, ugyan úgy mint egy ultrahangos fotót.
2016. jún. 3. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ők a facebookon csomó képet feltesznek az életük minden pillanatáról és ez sem elég, ott nem lehet tippelni, hány hetes, mert úgyis hetente tesz fel képeket h hány hetes, így kell egy ilyen névtelen verzió is.



Bár ez az én véleményem :)

2016. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Én tettem fel képet. Azért, mert a kolléganőim halálba stresszeltek, hogy ekkora hasat még nem láttak. Gondoltam, nagyobb mintán is tesztelem. Sokkal kevesebb látszott belőlem a képen, mint másból a strandon. Mi ezen a magamutogatás? És intim egy has?

Fb-n egyébként fent se vagyok.

2016. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, nem kattintok a kérdésre, és kész.

Bár, ma fogalmazódott meg bennem is, hogy egy tizenx hetes terhes mi a bánatért kérdezi, hogy fiúsnak/lányosnak látjuk-e a hasát...? A hét még oké, arra csak-csak lehet tippelni.

Tudod a szokásos szöveg: A strandon is ezerindegen lát fürdőruhában...

2016. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Arc nélkül, idegeneknek szerintem nem nem olyan durva, nekem facebookon is volt olyan ismerősöm nem is egy aki feltett olyan pocakfotót amin egy szál bugyiban volt (ne ilyen művészire gondolj, hanem otthoni, tükörben készültre). Arccal, névvel X számú ismerős láthatta. Na az nekem már sok volt, néztem nagyot. Attól hogy kismama valaki, és a pocak a lényeg a fotón még intim ha bugyiban pózol, gondolom ha nem lenne terhes nem töltene fel bugyis képet :D. Szóval itt nekem meg se kottyan. De a tippelősdit én se értem.
2016. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!