Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig normális az, hogy egy...

Meddig normális az, hogy egy férfi elutasító a gyermekvállalással szemben?

Figyelt kérdés

Párom 21 lesz nyáron, de még csak beszélni sem hajlandó a gyerekekről, annyira.. irtózik tőlük. Most ez csúnyán hangzik, de jobban nem tudom megfogalmazni.

Néha, amikor mégis hajlandó erről kommunikálni, akkor mondja, hogy egyszer szeretne, de max egyet. Szerinte nem tudna a csecsemőkkel meg a kamaszokkal bánni, de azt vája, hogy 4-12 éves kora között mi mindenre meg lehet őket tanítani, egycsomó jó programot is felsorolt, amiket szeretne majd csinálni a 4-12 éves gyerekével.... Meg a gyereknevelési elvei is tök korrektek.


Azért fura az egész, mert egy érett, felelősségteljes fiatalemberről van szó - minden más témában kiválóan meg tud nyilvánulni, de a gyerekvállalás abszolút elutasított nála.

Nyilná még nem is aktuális, de azért már nem vagyunk gyerekek. Én olyan 25-28 éves koromban már szeretnék gyereket.


2016. jún. 4. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek 20 évesen, van akinek 40 felett, ebben hatalmas a szórás.


Egy rokonlány a barátjával át szokott jönni néha (havonta, két havonta) babázni. A srác ennyi időre élvezte a dolgot, meg ugye bármikor a kezünkbe nyomhatta. Egyszer a férjem megkérte, hogy kísérje el babaúszásra és ha van kedve, akkor menjen be vele ő a vízbe.

A huszonegy éves srácot a gyerek apjának nézték a többiek, ő ettől annyira kiakadt, hogy hónapokig nem is láttuk. Szóval őt maga a tény is kiborította, hogy AKÁR lehetne egy néhány hónapos gyereke.


Mondjuk 20-21 évesen még én is teljesen elutasító voltam gyerektémában nő létemre. Huszas éveim végén kezdett reálisan felmerülni, hogy nem futnék el sikítva egy gyerektől.

2016. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem ismertem a páromat mikor 21 volt, de ismerem most 28 évesen. Hát egészen biztos, hogy a 20-as évei elején ő is nagyon visszautasító lett volna a témával kapcsolatban és még beszélgetni sem hajlandó erről.
2016. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Sztem kb. 28-30 éves korukig minimum normális, de még 35 körül sem késő egyáltalán. Ha 28-30 évesen már 5-8 éve kapcsolatban vannak (együttéléssel), akkor simán elvárható, hogy akarjon gyereket. De mi pl. a férjemmel most várjuk az első babánkat, a férjem nyáron lesz 36, én 34, 7 éve vagyunk együtt, sztem nem vagyunk elkésve, nekünk így volt ideális.
2016. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
21 èvesen még gyerek... mégis minek akarna gyereket?! Az se biztos, hogy 2 év múlva még egxütt lesztek, hova ez a nagy sietség?
2020. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
14, 4 éves kérdés, vaksi! :D
2020. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
És akkor tilos rá válaszolni, vagy mi?
2020. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bármeddig. Gyereket csinálni erre az elcseszett világra úgyis furkóság. Teljesen normális, hogy valaki egyáltalán nem akar gyereket, soha.
2021. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!