Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen (otthon) mivel...

Terhesen (otthon) mivel foglalkoztatok, mivel töltöttétek el az időt?

Figyelt kérdés
Mindeddig dolgoztam, javarészt szabadságon sem voltam, épp ezért most furcsa az a sok szabadidő amivel rendelkezem. Táppénzen vagyok, a férjem pedig dolgozik, este érkezik haza, tehát napközben valamivel foglalkozni kell, aminek én is értelmét látom. Az első hetekben megvolt a lakástakarítás, virágültetés, lakásszépítés projekt, most viszont kicsit üresnek látom a napokat. Ti mivel foglaltátok el magatokat ebben az időszakban? Aki valamilyen otthonról végezhető munkát talált arra is kíváncsi vagyok, esetleg valami kisvállalkozás vagy pusztán hobbi. Írjatok, adjatok ötleteket! :)
2016. jún. 5. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Levelezőn elvégeztem egy alapképzést.
2016. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Először a költözéssel utána rokonlátogatás terhesség bejelentés festő választás bababutor keresések egyeztetések gyerekruhaugyben szolgáltatoknál többedszeri ügyintézés, tgyás intezese agyonszamolas hogyan eri meg legjobban igenyelni munkaltatoval egyeztetesek, idegeskedes, hogy semmi nem megy simán, tanulás jegyzetek babagondozásrol apolásrol babakommunikaciorol babafejlesztesrol balesetekrol betegsegekrol, eletmentő tanfolyam, babaerkezesre idezetek aprobb versek gyártása tavolabbi kulfoldi rokonoknak, forditassal vetyengés hogy rimeljen, legzesfigyelő üzemelese

Kb mint a hetfeju sárkány ha levágom a fejét azaz ha elintezek valamit, uj jön helyette.

Pár ev mulva sincs nyugodt pillanatom.

2016. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És mérhetetlen sok vasalás.
2016. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam ahogy Te, 29. hétig dolgoztam, sajnos utána következett 1 hét kórház azóta itthon vagyok.Én is takarítok,főzök, mosok, vasalok.Hogy folyamatosan dolgoztam sok minden még hiányzik a babának..azok után szaladgálunk.Hetente mennem kell a kórházba kontrollra...úgyhogy igazáböl eltelik az idő ☺ 32 hkm
2016. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes korig dolgoztam, 39. hétre született a babám, 3 hét alatt 12 könyvet olvastam ki. Órákat tudtam azzal tölteni, hogy ki, aztán összehajtogattam kislányom ruháit, átrendeztem a képeket a falon.Élvezd ki ezt az időt, pihenj, olvass, vásárolgass, menj el kávézni a barátnőiddel vagy kozmetikushoz,mert szülés után pár hónapra picit beszűkül a világ és nem lesz ezekre lehetőséged.
2016. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én jóval korábbi "szakaszban vagyok", még a terhesség elején, úgyhogy amiatt tűnnek hosszúnak a napok :) A babaszoba elkészítése őszig még nem lesz aktuális...

Az olvasás viszont jó ötlet, az utóbbi időben kicsit háttérbe szorult.

2016. jún. 5. 11:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a 21. héttől nem dolgoztam, mert a főnök nem endgedte, én csak az utolsó 2-2,5 hónapot terveztem otthon tölteni...

Főzéssel, takarítással, barátnőzéssel, rokonlátogatásokal, ruha vásárlással/vasalással telt az időm.

Sokat olvastam, sütit sütöttem, kajákat fagyasztottam le későbbre(áldom az eszemet!), lekvárokat, szörpöket készítettem. :)

2016. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sütöttem. Szinte minden hétköznap. :) Nagyon szerettek az ismerőseim. Férjem néha már szólt, hogy el fog hízni, ha így folytatom.
2016. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%

Táppénzen nem pihenned kéne? Vagy táppénzt csalsz?

Ha munkaképes vagy dolgozz!

2016. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Az olvasás MAGADTÓL eszedbe se jutott?? Bakker ez érdekes... Elég csökevényes a fantáziád és a kreativitásod kérdező.
2016. jún. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!