Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megszólnátok egy anyukát,...

Ti megszólnátok egy anyukát, ha kiderülne hogy takarítónő jár hozzájuk? Hogyan tudnám elérni, hogy ez ne legyen vitaforrás a klubban?

Figyelt kérdés

Van egy kis baba-mama "klubbom". Semmi extra, heti 2x összeülünk, beszélgetünk, ha van olyan téma én körüljárom, néha hívok szakértőt.


Úgy 1 hónapja valahogy téma lett, hogy az egyik anyukához takarítónő jár. Azóta észrevettem, hogy kiközösítik a többiek. Már olyat is mondtak nekem, hogy nincs köztünk a helye. Én nem értem őket. Kedves, átlagos anyuka, ugyanolyan gondokkal-örömökkel mint mi. Főleg 2 anyuka van, aki szítja a tüzet.


Hogyan tudnám ezt megoldani?


2016. jún. 8. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy erőszakos vagyok, de én otthagynám a klubbot. Nem bírom az ilyen savanyú, megkeseredett embereket, akiknek fáj, ha másnak jól megy.

Inkább barátkoznék a kedves, átlagos anyukával, mint a kiközösítős 11 éves módjára viselkedőkkel. Sőt, a 10 éves lányom különbbül viselkedik.

2016. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mivel én szerveztem, nem hagynám ott :-)

Jó lenne úgy megoldani, hogy senkinek ne legyen rossz szájíze. Sokat akarok? :-)

2016. jún. 8. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnám meg, szerintem csak irigyek! Kérdezd meg legközelebb tőlük udvariasan, hogy mégis miért nincs köztetek helye? Baba-mama klub, ha ő is anyuka, akkor bizony ott a helye, akinek nem tetszik, nem muszáj oda járni! Tényleg mint az ovisok!
2016. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkernem azt a ket anyukat, hogy ne jojjon tobbet, ha nem tud normalisan viselkedni.


Most tok oszinten, ha megengedhetne, ki az aki ne akarna egy bejaronot? En pl szivesen vasalok, de minden mast jo lenne masra hagyni. Mennyivel jobb lenne addig a gyerkoccel tolteni azt az idot

2016. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gyerkes viselkedes ez a tobbi anya reszerol. Nem ertem, hogy lehetnek ennyire kicsinyesek es irigyek. Ha vkinek ugy jo, h takaritonot hiv, akkor az az o dolga. Ezert kikozositeni, eleg szanalmas hozzaallas. En a fokolompos tuzet szito anyukakat allitanam le, h fogjak vissza magukat, vagy akkor menjenek el ok a klubbol, ha vmi nem tetszik.
2016. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélnék ezzel a 2 anyukával, hogy ha nem bírnak magukkal, akkor nem kell a csoportba járni.

Én nem szólnám meg akihez takarítónő jár.

Őszintén? Kicsit irigylem is. Tök jó lenne néha egy takarítónő meg egy szakács, néha egy dadus. :)

2016. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek. Megkérném a főkolomposokat, hogy viselkedjenek vagy keressenek másik klubot, ahol rombolhatják a közösséget.
2016. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A két anyukát állítanám le,nem bírom az ilyen kötekedő,rosszindulatú libákat...
2016. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogadnék takarítónőt. Legalább egy alkalomra, amikor ők pont ott vannak :D
2016. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebbi téma lehetne ez: Miért frusztráló, hogy Mancikának takarítónője van? Miért vált ki belőletek ellenérzést?
2016. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!