Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg h ne maradjak...

Hogy oldjam meg h ne maradjak kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma kell vissza mennem a dokihoz 6 hetes kontrollra de hétvége folyamán megjött a vérzésem.Reggel felhívtam h menjek-e vagy sem mondta h menjek.De meg fog vizsgálni mégis h oldjam meg h ne pötyögjek össze mindent.Ez annyira kellemetlen lenne...ti h oldottátok meg vagy vmi ötlet???köszönöm
2010. ápr. 12. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
menstruáció alatt nem szoktak lányokat, asszonyokat vizsgálni. 8 hetesen is mehetsz kontrollra, ez nem ennek a függvénye ( gondolom még benned van hogy terhesség alatt csak ezen a héten, csak azon a héten lehetett menni...)
2010. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Ők ehhez bőven hozzá vannak szokva, láttak már ilyet, nem te leszel az első :)) pl spirált épp a vérzés alatt lehet feltenni... vagy, ha belegondolsz, mielőtt hazajöttél a kórházból, akkor is volt valamilyen vérzés, akkor se foglalkozott vele senki :))
2010. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes, neki egyáltalán nem kellemetlen, és a pöttyökkel nem tudsz mit csinálni. Ezt nem így kell felfogni, hogy kellemetlen, hanem hogy teljesen természetes, főleg, hogy mondta, hogy menj így is. Ő meg látott már ennél különbet is, nem érdekli a piros... A nőgyógyászat teljesen termászetes része a vér...
2010. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alattad úgyis papírtörlő lesz, azt egyszerűen kidobja, vagy kidobod te, szóval ezen ne parázz.

Én egyébként 8 hetesen mentem vissza, de ha már telefonáltál, akkor menj nyugodtan, tudja mi a helyzet, nem fog meglepődni, kínos sem lesz.

2010. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék mensi alatt nődokihoz,mégis csak nyúlkál fel, kenetet vesz...ezt lehet halasztani, nem életbevágóan fontos.
2010. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy már 7 hetesek vagyunk múlt héten a húsvét miatt nem tudtam menni..az sztetek nem gáz ha esetleg a lábam közé teszek egy betétet vagy papírtörlőt?mert jobban attól félek ha felülök akkor lesz baj...jaj de szeretnék már túl lenni rajta.ez van..
2010. ápr. 12. 10:46
 7/9 A kérdező kommentje:
én sem mennék azert hívtam fel hogy ilyenkor mi a teendő erre mondta h menjek nyugodtan...erre mit mondtam volna mást...
2010. ápr. 12. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj, barátnőmet és az ő rokonát is éppen mensi alatt vizsgálta meg az orvos. Egyszerre mentek dokihoz, be voltak jelentkezve, mikor megbetegedtek aznap reggel. A dokinak ez teljesen természetes.

Vigyél intim törlőkendőt vagy popsitörlőt, és miután levetkőztél, áttörlöd magad, és úgy menj a vizsgálóra. A többivel már ne törődj;) Sok sikert!!!

2010. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! túl vagyok rajta semmi gond nem volt...
2010. ápr. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!