Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha attól félek, hogy elhányo...

Néha attól félek, hogy elhányom magam az utcán. Más is van ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem ülhetek egész nap a lakásban?Mi van ha elhányom magam az utcán? :D
2009. márc. 28. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Viszel magaddal nylonzacskót. Ez előfordul, nem kell szégyellned magad emiatt.
2009. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm babaváráskor mindig zacsival közlekedett az utcán. Azt mondta, hogy mire a dokihoz elérkezett, 2-szer kellett megállnia - mármint sajnos hányni... :)

De van ilyen! Nem vagy egyedül.

Bár nekem nem kellett használnom, de biztos ami biztos, az elején én is tartottam a táskámban egy zacsit szükség esetére. :)


22 hetes kismami

2009. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pedagógus vagyok. Sokáig dolgoztam, és az eleje nagyon nehéz volt a rosszulétek miatt. Minden reggel azzal kezdtem, hogy mikor beléptem az osztályterembe, nyitottam ki az ablakot és maradtam is a közelében.

Nem egyszer voltam azon a ponton, hogy "most kell kimennem, vagy ki sem érek"...

A gyerekek nem vették észre, de én kellemetlenül éreztem magam. Aztán végülis le tudtam küzdeni.

Utcán is többször rosszul voltam, de sezerencsére elkerült a "baleset". Mélyeket lélegeztem nagyon lassan és az mindig segített. Ezt a légzéses dolgot próbáld ki te is, egy szaklapban olvastam, nekem bejött.

Aztán fel a fejjel, hamar elmúlik majd és jönnek a nagyszerű napok!

2009. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csak émelyegtem, sose jutottam a hányásig, egészen addig... egyáltalán nem számítottam rá, mert előtte még sose volt ilyen. Hajnalban mentem a buszra amivel dolgozni jártam, majd egy váratlan pillanatban éreztem hogy itt vége... épphogy elkaptam egy fa törzsét és megtiszteltem a tövét :) A ciki az volt, hogy miközben öklendeztem, elment mellettem egy néni, aki nanáá hogy abba a megállóba állt be ahonnan az én buszom is indult. Szóval kicsit se éreztem magam kínosan, miután kiegyenesdtem, megtöröltem a számat, ittam egy korty vizet és követve őt, beálltam én is a megállóba. Még egyáltalán nem látszott rajtam hogy babát várok, szóval nem tudom mit gondolhatott rólam :)

38+6 kismami :)

2009. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a buszon szoktam viszonylag gyakran roszullenni, de hányásig még sose jutottam. pedig minden nap buszozok, de úgy látszik nem tudom megszokni.
2010. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!