Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Leire névről?

Mit gondoltok a Leire névről?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok a névválasztással, mert ez az egyetlen név ami tetszik, viszont akinek eddig mondtam az órák hosszáig tartó monológot tartott, hogy mennyire szar anya vagyok már most, pedig még meg sem született. Tényleg ennyire borzasztó lenne? Egyébként nem becézném sehogy. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. jún. 17. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem jön be, de te tudod. Jelent valamit, vagy miért pont ezt?
2016. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlenegy magyar név sem tetszik neked? Csak tudsz találni egyet, amitől nem ráz a hideg és a férjednek sincs kifogása ellene. Ez így, hogy Leire Laura, kissé tényleg nyelvtörős, de ti tudjátok.
2016. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hülyeség ilyennel foglalkoznod. Az én nevem sem túl gyakori, Gina, de úgy mint Dzsina. Ráadásul a vezetéknevem is elég bonyolult, egyfolytában betűznöm kell, ráadásul nyelvtörős is a kettő együtt, én se tudom normálisan kimondani ha nem figyelek rá. Egyébként ízig-vérig magyar vagyok. Itt már rákerestem ki mit mond erről a névről, kb mindenki szerint szar, ne büntesd vele a gyereked, cigányos, piszkálni fogják stb. Hát 22 éves vagyok, soha nem piszkált még a nevem miatt senki, max jót mosolyognak hogy kimondhatatlan. Ráadásul nagyon sokan megdicsérték már élőben, sőt a legutóbbi vizsgámon még a vizsgáztató is megjegyezte hogy szerinte mennyire gyönyörű nevem van (szerintem ezért kaptam ötöst :D). Nem lettem lelki nyomorék a nevem miatt, nem ér megkülönböztetés sem, orvostanhallgató vagyok és nem fogja befolyásolni a jövőmet a nevem, ahogy eddig sem tette. Olvastam már olyat itt, hogy ilyen névvel alkalmazni sem fogják, jézusom, ne vicceljünk már... Nem utálnak a szüleim és én sem őket a nevem miatt. A környezetem megszokta, a te lányodét is megfogják, és tök természetes lesz mindenkinek, hogy így hívják. Itt a gyakorin am is alap mentalitás hogy ami tömegnév azt fikázzuk, ami nem mindennapi azt is. Add neki nyugodtan ezt a nevet, ha ez tetszik!
2016. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

ízlések és pofonok. Nekem személy- szerint például nagyon tetszik a Leire név, most hallom először, de igazán különleges:) De nem nekünk kell, hogy tetszen, az a lényeg, hogy nektek.

Egyébként meg gratulálok és sok boldogságot nektek és a kis Leirenek:)

2016. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, sokat jelent, hogy van legalább egy-két ember, aki szerint nem olyan rémes ez a név!
2016. jún. 19. 13:36
 16/17 A kérdező kommentje:
#11: Érzelmi szálak fűznek a névhez.
2016. jún. 19. 13:48
 17/17 anonim ***** válasza:

Gyönyörű, és nem adnék mellé másik nevet (Laurát pláne nem).


Ki nem szrja amúgy le, hogy mások mit gondolnak, ez nem Kandida, vagy Orália.


Kicsit tündés, elvont, ám, ha félig x nemzetiségű lesz a lányotok, adjátok.


Nekem Nara lett, mert apa brit (mellé egy Villő, hogy magyar szál is legyen, meg az majdnem Willow hangzásra).

2016. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!