Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a barátnőtök terhes lenne,...

Ha a barátnőtök terhes lenne, mit tennétek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy férfi vagy nő vagy, ha férfi vagy és terveztétek nyilván nagy az öröm. Ha nő vafgy és a barátnőd terhes gondolom akkor is örülsz.
2016. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Még egy lehetőség: ha nem akartad, akkor verheted a fejed a falba, hogy nem érte meg azt a pár száz forintot, amibe a gumi került volna.
2016. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, 2 gyerekkel. Ha olyan barátnőm lenne terhes, aki örül neki, én is örülnék.
2016. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm van, aki ráadásul tudom, hogy régóta szeretne babát (bár még nem próbálkoznak egyelőre, de 1-2 éven beül szeretnék, ha jönne a bébi). Ennek fényében nagyon örülnék neki :)
2016. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te a barátja vagy a baràtnője vagy?

Amúgy úgy elég nehéz véleményt mondani, hogy nem tudunk részleteket?

Ha írsz részleteket, hány évesek vagytok, milyenek a körülmények stb akkor tudok véleményt írni. :)

2016. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Fiúk, ha a barátnőtök terhes lennemit tennétek????

Olyan érthetetlennek vagytok....

2016. jún. 19. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a teherbeesés kategóriában találsz fiúkat???
2016. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem sok eszed van. De hogy még mi lennénk értetlenek, az a hét vicce...
2016. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nagyon gyerekesen gondolkodsz. Szó szerint. A kicsi gyerekek gondolkodnak úgy, hogy mindenki pontosan azt tudja, amit ők, ezért elvárják, hogy mások ennek fényében adjanak nekik válaszokat a kérdéseikre.

Kérdező, mi honnan a bánatból tudjuk, hogy te kikhez intézted a kérdésedet, ha nem írtad oda? Ráadásul még így is hülyeség a kérdésed, hiszen - bár biztos meglep téged -, nem tudjuk, milyen szituációra gondolsz. Tervezett terhesség? Nem tervezett terhesség? Nagykorú, vagy kiskorú a barátnő? Munka? Együttélés?

Nem gondolod, hogy az ilyesmit tisztázni kéne, mielőtt felteszel egy kérdést?

2016. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Együtt is éltek? HOgy álltok anyagilag? Hogy álltok munkahely ügyben? Terveztétek a babát?


Mert az, hogy mi mit tennénk, az nem jelent semmit. Lehet, hogy "mi" évesk óta együtt vagyunk a barátnőnkkel, tervezzük a gyereket, stabil munkahellyel, így örülnénk ha terhes lenne.

De te pont ennek az ellenkezőjében vagy, és így tök mindegy neked, hogy mit éreznék én, mert teljesen más élethelyzetben vagyunk.

Érted már, miért totál hülyeség így a kérdésed, ahogy van???

2016. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!