Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van akinek kihullott ahaja...

Van akinek kihullott ahaja szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Vissza fog nőni?

2016. jún. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A kihullott az azt jelenti, hogy tökkopasz lett, ilyen nem hiszem, hogy van. Szülés után mindenkinek hullik a haja szoptatástól függetlenül. Terhesség alatt alig hullik a haj, még a természetes cserélődés mértékében sem, szülés után ez a mennyiség egyszerre, pár hónap alatt távozik.
2016. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen rájöttem h ez félre értelmezhető :D


Azt olvastam én is h nem több hullik hanem az ami terhesen nem hullott ki, de nekem a homlokomnál fél-1 csenti vastagságban kihullott szal jó magas lett a homlokom.

Arra lennék kíváncsi h ez így fog maradni cagy vissza fog nőni.

Elég sok babahajam van most ott, de babahajam mindig is sok volt...

2016. jún. 20. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hullik a hajam (4 hónapos a gyerek), nem szoptatom. Szoptatós barátnőmnek a gyerek 1-2 hónapos korában kezdett el kihullani az, ami terhesség alatt nem. Én várom a hajhullást, mint a messiást, mert amúgyis dús, vastagszálú hajam van, a fodrász kivágja minden festésnél a felét.:D
2016. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rettentően hullott a gyerek 4 hónapos korától kb 6 hónapos koráig. Szó szerint csomókban, volt olyan hely, ahol már nem volt hajam... :( (bár szerintem az enyém extrém eset volt)

Eléggé megviselt, de ugyanúgy visszadúsult, mint szülés előtt volt.

2016. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hullot nekem is, azt hittem megkopaszodom...most már visszanőtt, sőt konkrétan fufrum nőt.
2016. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem stresszelek tovább :D köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 20. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!