Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zalaegerszegen melyik doki...

Zalaegerszegen melyik doki mennyit kér magánrendelésen terhesgondozásért? És mennyit kér szülésért, ha szeretném felfogadni? Mit csinál a terhesgondozas keretében?

Figyelt kérdés
Mindenn érdekel.

2016. ápr. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy halom orvos Zeg-en, ráadásul ami nekem megfelel, másnak már nem biztos. Legalább próbáld leszűkíteni.
2016. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ezért tettem fel a kérdést. Mivel nem tudok semmit róluk....ha írnátok használhatót, nem azt hogy kinek melyik jött be meg melyik nem, azzal nem tudok mit kezdeni hogy kinek melyik ellenszenves stb... nem mondom hogy nem fontos de a többi is számít.......és hát kíváncsi vagyok hogy melyik hhogyan mennyiért és mit csinál akár vizsgálaton akár szülésnél
2016. ápr. 5. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú hát most olyan elemzést senkitől nem fogsz kapni, hogy melyik doki pontosan mennyiért dolgozik, és melyik milyen szakmai paraméterekkel bír. Én saját (és pár barátnőm tapasztalatát tudom leírni, de ez is ugye szubjektív, de mivel nem vagyunk orvosok, így objektív megítélést nem tudunk adni.) Sok nőgyógyászati problémám volt/van, egy gyereket szültem, többször feküdtem bent a nőgyógyászaton, voltak műtétjeim is, így ezen tapasztalatok alapján tudok nyilatkozni.

Egyébként itt van róluk pár infó, látszik, hogy kinek mi az érdeklődési köre, talán ez is segít elindulni.

[link]

Vajda György: ő a főorvos, végezhet genetikai uh-t is. Amikor szültem ő volt az ügyeletvezető, több mint egy kilóval mellé saccolta a fiunk súlyát (bőven négy kiló fölé mérte), és összekevert egy 23 hetes kismamával először, pedig akkor már megmérte a fiunk bpd-jét, így láthatta, hogy ez a terhesség kicsit nagyobb. A 23 hetes kismamát pedig felküldte szülőszobára, hogy ma anyuka lesz. Utána újra lehívták, újra megvizsgálták, és neki láttak a szülés visszatartásának. Egy barátnőmnél a lombik miatti túlstimulálás tüneteire legyintett és küldte haza, végül pár óra múlva az intenzíven kötött ki. Az a hír járja róla, hogy nagyon szeret műteni, de a főorvosi teendői miatt nincs túl sok alkalma rá, így nincs elég nagy gyakorlata. Amikor bent feküdtem, akkor volt, akit ő műtött, ő meg volt vele elégedve, bár délután már nem emlékezett rá, hogy mivel műtötte. De kedves, normális hangnemben beszél minden pácienssel. Szeret császározni, a legtöbb kismamája császáros lesz. Árat nem tudok, de terhesgondozás keretében végez uh-t.

Gőgös Péter: ő kb másfél éve jött. Csinál uh-t, és nagyon sokan dícsérik, de van egy stílusa. Viziteken normális volt mindig.

Goldfinger Jenő: Ő az én orvosom 5 éve, nagyon elégedett vagyok vele mind emberileg, mind szakmailag. Genetikai uh-t ő nem végez. A szülésnél is partnerként kezeli a kismamát, extra kéréseket is a lehetőségeket figyelembe véve teljesít, a pénz abszolút hidegen hagyja, a szülésre sem mond árat, a kismamára bízza, de azt megmondja, hogy ne gondolkodjanak túl nagy összegben. Sokan panaszkodnak rá, hogy nem törődöm, én ezt soha nem vettem észre, sőt úgy látom, hogy abszolút szívén viseli a páciense sorsát. Itt vannak az árai: [link]

Györe Imre: csinál genetikai uh-t. Én egyszer voltam nála főiskolás koromban, nagyon durván vizsgált és minősíthetetlen hangnemben beszélt velem, így nem mennék hozzá, ha ő fizetne akkor sem, de sokan viszont dícsérik, több kolléganőm is szült nála, elégedettek vele. Árai: [link]

Horváth Tihamér: ő is csinál genetikai uh-t, terhesgondozás 7 ezer ft. Hozzá sem mennék, nagyon hangulatember, és nagyon szereti a pénzt. De állítólag uh-ban ő a legjobb a városban.

Kádasi László: uh-t nem csinál, halkszavú, kedves orvos. Sokan szeretik őt is. Barátnőm pl az első két szülése után ódákat zengett róla, a harmadiknál viszont mélységesen csalódott, nagyon sietett haza, brutális oxitocint adott neki, és meg is mondta. Emmellett legutóbbi műtétemnél feküdt mellettem egy nő, akinek ő volt az orvosa, de elfelejtette, hogy megbeszélték a műtétet, és hiába volt bent, nem jött be hozzá, átadta egy másik orvosnak, egy elég fontos infót viszont nem adott át, így szegény nő nagyon megszenvedte a műtétet. A terhesgondozás árára már nem emlékszem.

László Attila: uh-t nem végez, talán magánrendelése sincs. Ritka bunkó, és ebben a saját nőgyógyászom is megerősített egyszer (nem mondta így ki, de egyértelmű volt, hogy ezt gondolja róla). Szülés beindulásakor ő vizsgált meg, nagyon durva volt, fájdalmas volt a vizsgálat, és gúnyolódott rajtam. Ő egyébként gyereknőgyógyász is, hát érdekes....

Németh Gábor: uh-t nem végez, de rengetegen dícsérik. Én egyszer jártam nála sztk-s rendelésen, és le a kalappal előtte. Nagyon empatikus volt, nem dobott ki 2 perc alatt, óvatosan vizsgált. Magánrendelési díja 5-7 ezer ft körül van.

Regényi Péter: genetikai uh-t végez. Velem mindig normális volt, többször csinált már uh-t, de van egy fura stílusa. Ugyanott rendel, ahol a Horváth Tihamér, a kórházzal szemben, végez uh-t is a terhesgondozás alatt, nála is 7 ezer ft egy alkalom.

Vörös Zéta: nem csinál uh-t, rengeteg páciense van, fogékony az újításokra, szülésnél a kismama mellett van, ahogy ismerősök mesélték. Ugyanott rendel, ahol a Goldfinger és ugyanolyan árakon dolgozik.

Vass Csaba: ő aneszteziológus is, és mellette nőgyógyász. Uh-t nem végez, magánrendelése olában van, egy alkalom 7 ezer ft volt nála, amikor pár éve jártam nála. Nagyon jó humorú orvos, de az én problémámat nem vette komolyan, így váltottam. Állítólag ő az egyetlen, akinél szüléskor lehet kérni edát.

2016. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Horváth Tihamér. Jó szakember, végez UH-t, alapos és van humorérzéke. Terhesgondozás 7e/alkalom.
2016. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!