Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadi hónaptól híztatok...

Hányadi hónaptól híztatok terhesség alatt? Szülés után mennyi maradt rajtatok?

Figyelt kérdés
Hét hónapos kisfiam nem tudtam szoptatni!Terhességem 62kg kezdtem.és 84kg körül fejeztem be!Most 80kg vagyok!Alig eszem és mégsem fogyok szinte semmit!!Mit tegyek??
2010. ápr. 13. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

68kgval kezdtem a terhességet, 78 voltam, mikor szülni mentem. Igaz én szoptatok még. 9,5hónapos a fiam. Jelenleg 62kg vagyok, és semmit sem csinálok, csak lefogytam, mondjuk törpi mellé nem árt edzésben lenni.

Folyamatosan híztam, egyenletesen, pedig nem figyeltem mit eszek, faltam mindent.

Ha van lehetőséged, erőd, esetleg egy karcsúsító tornára iratkozz be, esetleg tánc(ez biztos átmozgat), és egy méregtelenítés. Mivel nem szoptatsz.

2010. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Terhességem 6. hónapjáig, csak kettő kilót szedtem fel. Az utlosó három hónapban 11-et. 5 maradt rajtam. Meg sem mozdul ez az öt pedig én is edzésben vagyok a gyerek miatt. Szerintem hagyd el a kenyeret, meg a cukrot az étrendedből és valamennyi biztosan lemegy. Azt mondják az utolsó3-5 kiló a legnehezebb. És ezt hidd el nekem hogy pontosan így van. De gondolom te már a 67-től is boldog lennél! :-)
2010. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azonnal elkezdtem hízni, összesen 28 kg-ot. Szülés után 1 héttel mértem: mínusz 15 kiló. A többi rajtam maradt, és én sem tudok vele mit kezdeni :(

Mozogni kellene...

2010. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!