Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan köztetek akinek a...

Van olyan köztetek akinek a babájának szárította a bőrét a gyógyszertári fürdető?

Figyelt kérdés
Mivel kezeltétek? Vagy használtatok mást?
2013. febr. 17. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, kb 1 hétig használtuk. Most Babe csecsemő fürdetőt használunk, igaz jóval drágább, de Kislányom 3 hónapos lesz és még több mint félig van. Azóta sem száraz a bőre. A családban több baba is van, mind így jártak és a Babe mindenkinél bevált.
2013. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig kell próbálkozni a fürdetőkkel míg meg nem találod az igazit. Nem inkább a vizetek szárítja? Mert akkor bármilyen fürdetőt is választasz sajnos szárítani fogja. Mi most a baba kakaóvajas krémjére vagyunk rákattanva. De lehet venni sima kenhető kakaóvajat és az is nagyszerű.
2013. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele problémám,4. hónapban váltottam DM-es kamillás bébilávra :)
2013. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak alapból nagyon száraz, érzékeny a bőre. Minden télen piros és érdes a kis keze és a szája körül is. 3 éves és még mindig a gyógyszertári hidrophilis krémmel fürdik, sőt utána még az arcát és a kezét is bekenem vele télen. Nagyon szép és puha a bőre. Egy időben áttértünk más fürdetőkre, és nagyon csúnyán ki is száradt a teste, azóta visszatértünk. Elég nehéz elképzelni, hogy egy mindenféle parfüm, színezék és adalékmentes csecsemőfürdető kiszárítaná a baba bőrét. Én is inkább a kemény vízre tippelnék. Üdv.
2013. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

És véletlenül találtam olyat ami bevált;dm babylove sajátmárkás ultrasensitive fürdető illetve testápoló.

Árban id nagyon jó!

2013. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom bőre is nagyon kiszáradt tőle, ugyanúgy mint a Gabitól. Végül a Nivea baby sensitive (pumpás) babafürdető jött be.
2013. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!