Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák ti nézitek...

Anyukák, kismamák ti nézitek a meccset? Legutobb neztem a Magyar-Portugált annyira tetszett hogy ma is nézem de én még ilyen ideges nem nagyon voltam mint most:-D, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Ehhez még fel kel nőnünk.. szinte potya gólok voltak, sehol egy védés... sok mindent kell még tanulnunk, de már ez is szép volt hogy idáig eljutottak. Szép volt fiúk
2016. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Néztük a meccset a férjemmel és a fiunkkal. Sajnálom, hogy ez lett az eredmény. Valóban jobbak voltak a belgák, de nem ennyivel. Nem vagyok egy nagy futball rajongó, de azt jó volt látni, hogy mennyit fejlődött a magyar csapat.
2016. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Úgye úgye,jó kis esti program volt még a 2 éves lányom is leült hogy ugyan anyúkámek mitől ilyen izgatottak☺és velünk nézte!
2016. jún. 26. 23:33
 14/20 anonim ***** válasza:

Néztem bizony! A férjemmel lerágtuk mind a 10 /összesen 20/ körmünket.☺

Szomorú vagyok, de nagyon büszke!


Remek csapatunk van!

2016. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igen néztük!! Nagyon ügyesek a fiúk! De csalódottak voltunk:( A védelem egy rakás sz...rt volt! Ettől független már így is nyertünk, hogy 44 év után kijutottunk az EB-re :) Amúgy mikor belőttek a 2-3. gólt onnantól már nem izgultam nagyon!:) De reménykedtünk, hogy legalább egy becsület gólt rúgunk! Hát sajnos ez sem történt meg!

Majd 4 év múlva!! :)

2016. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem a férjemmel együtt a második félidőt (addig a gyerekeket altattam), de csak a 3. gólig, utána elmentem fogat mosni :-) A negyedik gólt meg már pláne kár volt bekapnunk, de hát ez van, a végére szerintem nagyon elfáradtak a fiúk meg kicsit fel is adták szerintem, ezért volt a végén annyi potya gól.

Remélem ezek után megnyerik a belgák az EB-t, mert hát az Európa bajnoktól kikapni nem is rossz dolog (meg amúgy is tök erősek a belgák)

2016. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Néztem én is (a férjem leginkább csak hallgatta, mert közben játszott, őt még nálam is kevésbé érdekli a foci). Nem vagyok egy focirajongó, de azért az EB (főleg így, hogy kijutottunk) nálam már átlépi az ingerküszöböt :D

Hát ez most nekünk ennyi volt, de ez is szép eredmény, főleg ennyi év után.


Sajnos a tippmixen elbuktam 2000 forintot, hát tanulópénznek jó volt :D

2016. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem szoktam nézni de most nagy izgalommal néztem, a pici fiam a pocakomban teljesen be van izgulva ha meccset nézünk:-D A nagynak is tetszett. Sajnálom hogy nem jutottunk tovább, de ettől függetlenül hatalmas élmény volt a magyaroknak szurkolni, várom már a VB-t, remélem kijutunk!:-)
2016. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem nézem, utálom a focit! Szánalmasnak tartom, hogy pont egy ilyen kulturálatlan sport miatt vannak úgy oda az emberek... Nem nézek sportokat, de bármi mást támogatnék, de ez... Szörnyű, hogy pont e körül van ekkora felhajtás, pedig nem érdemli meg.
2016. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem az első mondatod bőven elegendő lett volna.
2016. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!