Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi volt az amin...

Anyukák! Mi volt az amin legutóbb elsírtátok magatokat? Miért?

Figyelt kérdés

Én a ma délutáni Született feleségeken, amikor a boltban túszul ejtették Lynettet, Juliet, stb... És ahogy Susan aggódott a lányáért... Na ott elpityeredtem. :)

Mikor múlik el az, hogy szinte bármin képes vagyok pityeregni?


2013. ápr. 9. 15:14
1 2
 1/15 zabmester ***** válasza:

Megy még a Született feleségek?

Hm, hát nem is tudom, min sírtam el magam utoljára... talán a telefonszámlámon :D De úgy amúgy komolyan nem tudom, nagyon régen sírtam már bármi miatt is.

2013. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A szivek szállodája utolsó részén :)

Első terhességemnél nem voltam ilyen, akkor féltek tőlem :)


9+1 hkm

2013. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, megy a story4-en.
2013. ápr. 9. 15:38
 4/15 anonim ***** válasza:

én legutóbb 5 napig zokogtam mert nagyon beteg volt a kisfiam, kórházban volt és ha ez még nem lett volna elég, borzasztó fájdalmas vizsgálatokon esett át :(

szóval én egy évre kisírtam magam, ez több mint egy hónapja volt, azóta nem sírtam semmin :)

szülés után volt pár hónapig, hogy MINDENEN elbőgtem magam :D utána való 3 évben talán 2x-3x, de már nem tudom min :)

2013. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, kedves utolsó! Remélem már jól van a kicsi!!!
2013. ápr. 9. 15:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Én mióta megszületett főleg az utolsó babám (3 gyerekem van) képes vagyok bármin elsírni magam. Szörnyű mert sose voltam ilyen és nem tudom befolyásolni,csak úgy rámtör :)))

Legutóbb 2 napja sírtam el magam (nem ilyen nagy zokogásra kell gondolni) mikor a kislányommal csúnyán beszélt a dadus és ő elmesélte totál kiakadva (3 éves múlt).

2013. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevessetek ki, de amikor nemrég néztem a kislányommal az Aranyhaj és a nagy gubanc c. mesét, a legvégén elsírtam magam, amikor Aranyhaj megtalálja a szüleit. Szóval még ilyenen is. :-) De képes vagyok minden ilyen jeleneten sírni, ahol szülő és gyerek/felnőtt végre egymásra talál. Amíg nem volt gyerekem, addig a kutyás filmeken sírtam, azóta meg csak ilyeneken.

Szerintem ha már van gyereked ez nem fog elmúlni, vagy ha nagyobbak lesznek akkor.

2013. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ma könnyeztem meg a szívek szállodájának az utolsó részét, mikor Lorelei nézte az alvó Rorit, ilyen szomorú zene szólt...:)

Mióta szültem pedig már lassan 2,5 éve, minden hülyeségen, pláne filmeken tudok bőgni...:)

2013. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1,5 éves a lányom. :) Kicsit már kezd kényelmetlen lenni, hogy nem tudok megnézni úgy egy filmet, hogy ne legyen párás a szemem. :)
2013. ápr. 9. 16:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Legutobb mult heten mikor a kisebbik fiam (6 honapos) elkezdett kuszni elsirtam magam a buszkesegtol. Mikor Ot vartam down-szindroma gyanu lepett fel ezert egesz terhesseg alatt izgultunk, minden nap halat adok,hogy egezseges lett es minden mosolyatol,mozgasfejlodestol elsrom magam :)

Elotte meg az oviba mikor beirattam a nagyobbik fiamat de ott a buszkeseg melle egy kis szomorusag is parosult mert radobbentem,hogy ez az elso lepes az eletbe valo lepeshez,szocialodashoz es mar sosem leszunk annyit egyutt mint eddig, egy kicsit mar "el kell engednem a kezet".

Miota gyerekeim vannak nagyon erzekeny vagyok :)

2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!