Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki aki szülés után...

Van valaki aki szülés után már nem hordott tanga bugyit?

Figyelt kérdés

Én szülés óta nem tudom elviselni a tanga se a francia bugyit.

Nagyon zavar ha belevág a fenekembe.

Viszont màr az is tök rossz, hogy csak ilyen teli bugyikat hordok.


2016. jún. 27. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Abból is van olyan, ami nem az egész fenekedet takarja, pl. a varrás nélküliek nagyon szépek tudnak lenni. Calzedonia, ilyesmi helyeken kaphatók.


Nem tudom, mikor szültél, de egyrészt lehet, hogy csak most a melegben idegesít és az is lehet, hogy még nem alakult vissza a tested teljesen és a méret nem jó.

2016. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szia, én mindig is utáltam a tangát, rettentően irritált, hogy a fenekemben van, nem is higiénikus szerintem, az egy dolog, hogy a férfiak imádják. Én csak akkor veszek fel tangát, ha nagyon muszáj, olyan ruha, vagy nadrág van rajtam, de amúgy száműztem. Nekem 2 császárom volt, így a csípőfazonú bugyik is irritálnak, a magasabb derekúakat részesítem előnyben, ráadásul a hasat, derekat is karcsúsítja, leszorítja. Vannak nagyon szép, igényes darabok, ilyenekre érdemesebb szerintem beruházni.
2016. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
En elotte sem hordtam, egyszeruen utalom.
2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Én előtte sem nagyon hordtam, én is utáltam, hogy benne van a fenekemben.

Vannak csodaszép bugyik, amik nem tangák, de nem is nagyisak.

2016. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Itthon sosem hordtam, az első szülés óta meg alig volt rajtam (3 éve). Engem is idegesít ha a fenekemben van, a pàromat meg egyáltalán nem érdekli mi van rajtam
2016. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Én sem hordok, 2éve szültem.
2016. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1 éve szültem, kb 2x volt rajtam azóta. Pedig előtte fele-fele arányban hordtam.

Szerintem klasszikusan nőies tud lenni egy hagyományos csipkés bugyi. :)

2016. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csakis tangát hordtam,már 5 éves a gyerek,és most vagy 2 hónapja nem bírom felvenni.Egyszerűen irritálja a fenekemet,szinte fáj tőle a lyuk (már elnézést) úgyhogy tettem egy kört,hogy megnézzem milyen francia bugyik vannak,ezeket nagyon szeretem,és divatosak,szépek,na meg valljuk be,a legtöbb nőnek nem is áll jól a tanga.Hiába vagyok vékony, "nőcis" fenekem van,nekem is jobban áll a sima bikini alsóban pl.meg a francia bugyiban.
2016. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy sem hordok. Volt rajtam párszor, de engem idegesít. De ez a nagyon fenékbevágós fajta franciabugyi is. Mindig is ilyeneket hordtam:

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]

de ilyet is simán, minden további nélkül:

[link]


Nem érzem egyiket sem nagyisnak, csak az számít nálam amúgy is, hogy kényelmes legyen. Amúgy is, ki látja? Jó, a férjem igen, de őt meg pont nem a bugyim érdekli :D

Van két darab tangám, ha néha nagy ritkán olyan ruhát vennék fel, ami hülyén néz ki, ha a sima, hagyományos bugyi kontúrja látszik, akkor azt fel tudjam venni, de meg tudok őrülni tőle, ha rajtam van, engem nagyon idegesít.

2016. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Én azóta szintén nem bírom a tangát. A franciát igen, csak a tangát utálom.
2016. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!