Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők ti szülnétek 44 évesen,...

Nők ti szülnétek 44 évesen, egy nálatok fiatalabb gyermektelen férfinak ha ő akarna gyereket?

Figyelt kérdés
Kort írjatok. Köszönöm.

2016. jún. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
77%

Kizárt !!!!

Nincs az a szerelem,hogy ennyi idősen újra kezdjem az éjszakázást, a szoptatást a pelenkázást.

És nem árt ha a szülő fel is tudja nevelni az a gyereket,és nem néznének a nagymamának :)



N42

2016. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
78%
Persze, miért ne. 39/n
2016. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim válasza:
76%
Első, nem tudom miért rosszabb, a saját gyerekeddel a saját otthonodban lenni, mint a munkahelyen annyi bunkó között?
2016. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
79%

Nem rosszabb,de 18 éves a gyerekem,élveztem vele a gyest mindent ami a babasággal jár.

De most azt élvezem relatíve nagy és én megint kicsit szabadabb vagyok.

Ez az én véleményem.

Szülni fiatalon kell...

De ettől mások lehetnek más véleményen.

2016. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Magamra nézve és a gyerekre nézve is veszélyesnek tartanám.


Az emberi test biológiájáról nem lehet nem tudomást venni és félrenézni. A női test kb 18-30 évesen a legalkalmasabb a szülésre és még 35-ig mondanám hogy lehet próbálkozni.

Igen-igen, mind ismerünk egyéni eseteket, hogy "hú, ő 54 évesen szült, a másik meg 39 évesen", stb, de nem ez az átlag és érthető miért.

Ennyi idősen számomra vállalhatatlan kockázatai vannak a dolognak.

Az olyan kis apróságokról, mint amit már írtak, hogy a nagyanyjának néznek, vagy hogy a diplomaosztójára már bottal botorkálva megyek, nem is beszélnék.

41/N

2016. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
15%
Melyik fiatal ember akar vagyonokat elszórni egy termékenységi klinikán, hogy egy 44 éves vénasszony méhét működésre birja, amikor mindig van fiatalabb?
2016. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim válasza:
70%

Ha meglenne a harmóni a és szerelem. Ha a szeretett férfi gyermekre vágyik, miért ne adjam eg neki...

Nagyma mi? -Nem minden esetben, egészséges,fitt vagyok

2016. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
58%

Egy jó barátomat a szülei 40 és 42 éves korukban nemzették, ahol az anyuka volt a 42. Tesóra neki már nyilván nem volt idejük. Az apját a diplomaosztója után temette pár hónappal. A szülei korkedvezményes nyugdíj miatt már nyugdíjasok voltak amikor ő még csak középiskolás volt! Rossz az ha kimarad egy generáció. A nagyszüleit egyáltalán nem ismerte már.

Gimiben megkérdezik:

-Mivel foglalkoznak a szüleid?

-Nyugdíjasok.

2016. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim válasza:
71%
Nem. 39 éves nő vagyok. Elengedném őt bármennyire is szeretem. Nekem már van kettő.
2016. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

#6

Minden 44 éves nő nevében kikikérem magamnak, hogy vénasszony!!

Nekem pl. a mai napig van peteérésem és nagyon hamar teherbe is esek.

Sajnos fiatalabb nők is vannak akinek nem lehet saját gyermeke.

2016. jún. 23. 13:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!