Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány gyereket szeretnétek...

Ti hány gyereket szeretnétek vagy nektek hány gyereketek van? Miért? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

Egyet kettőt hármat vagy egyet sem stb. Mi a legfőbb oka, hogy nem vallalsz többet? ( vagy hogy ilyen sokat vallasz bár ez szerintem ritka )


Úgy érzed, hogy nem kell több ? Nem tudnál többel foglalkozni, és inkább vallasz kevesebbet, de azokra rendesen időt akarsz szánni ? Anyagilag nem engedheted meg ?testi problémák miatt nem lehet több ?



2016. jún. 28. 11:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
2-t szerettem volna mindig is, m ugy erzem, h ennyit tudok vallalni legfokeppen mentalisan es megadni nekik mindent, ami csak szukseges, es ami jar nekik. Vegulis ikreim vannak, tehat "megsporoltam" a 2. terhesseget :) Nem vagyok az a kifejezett otthonmarados anya tipus. Azert kettot vallaltam, m az egyke gyerekek unatkoznak, nem is hat pozitivan a szemelyisegukre, h egykekent nonek fel, masreszt jo az, ha van egy kisfiu is es egy kislany is :) Nekem ez eleg, m igy rajuk is es a parommal magunkra is marad ido aranyosan, es tudjuk, h ezt a 2 gyerkocot lelki es anyagi biztonsagban tudjuk felnevelni. :)
2016. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
én 3-at szeretnék 2-3 év különbséggel, a férjemnek a 2 az ideális, kis korkülönbséggel. jelenleg egy két éves kisfiúnk van, lesz majd kis tesó az biztos, anyagilag és házilag is elbírjuk majd. ha utána esetleg becsúszik a 3. baba nem lesz gond, de utána mindenhogy védekeznénk :) a négy gyerek már sok lenne.
2016. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Kettő van, hármat tervezünk. A kisebbik még csak 4 hónapos, majd 1 éves kora körül kezdünk próbálkozni a harmadik babával :) Egyébként szívem szerint lenne negyedik is, de az már anyagilag is, meg mindenhogyan sok lenne szerintem. Meg négy gyereket csak akkor vállalnék, ha lenne egy marha nagy házunk, legalább két fürdőszobával. Ha ez meglesz, akkor jöhet :D


Nem tudom, miért szeretnénk ennyit, csak :) Először csak a nagyfiam volt, 8 éves volt, mikor tesója született, és évekig jó is volt egy gyerekkel, nem vágytam többre, aztán jött az érzés, hogy jó lenne, ha lenne még egy. De amikor terhes voltam, akkor már úgy éreztem, hogy még több is lehetne akár. Meg igazából én gyerekként is mindig nagy családot akartam, meg tiniként is.

2016. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Egy van. A legfőbb oka a terhesség nehézségei, a férjem kora és az anyagi helyzetünk, és szeretem a munkám. Nem, ezek kifogások, a legfőbb oka az, hogy nem akarunk többet.
2016. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
11:55: Tökéletesen megértelek és át is éltem, amit írsz. Harmadik gyerek vagyok. A páromnak is több testvére van, négy. Úgy gondoljuk, egy gyerek fér bele, max. kettő. De majd meglátjuk, ugyanis még csak az elsőt várjuk és nincs tapasztalatunk arról, hogy fogjuk bírni fizikailag, lelkileg, anyagilag.
2016. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Egy kislányom van, jelenleg egy kisfiúval vagyok terhes (2.5 év lesz köztük)

Kettőt terveztünk és úgy tűnik meg is állunk. Anyagilag beleférne több is, de a mi életünkbe pont elég a kettő :)

2016. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Az első előtt 2-3-at szerettünk volna. Aztán megszületett, várni akartunk pár évet a következővel, építkeztünk, hitelünk van. Megjött a második. Jól élünk, de annyira nem, hogy nekem ne kelljen dolgoznom. Így viszont nincs annyi időm rájul, mint szeretném, harmadikkal már munka mellett nem lenne az igazi. Tudom, sokan csinálják, de nekem nagyon fontos a velük töltött idő. A második születése pedig rémes volt, lelkileg nehezen hevertem ki, nem kockáztatnék szívesen. És én sem leszek fiatalabb. Most van egy fiú, egy lány, szépek, okosak, imádjuk őket, így tökéletes. De szívem szerint lenne még egy. :)
2016. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy van,még szeretnék egyet.Nálam éppen ellenkezőleg van.Nem attól tartok,hogy nem tudnám a kicsit úgy szeretni mint a nagyot,hanem észvesztően vágyom rá,hogy még egyet annyira szerethessek mint a lányomat.

Hogy valóban lesz-e azt nem tudom.Sajnos van egy kis egészségügyi akadály,majd meglátjuk.

2016. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Akár 5-6 gyereket is szülnék, de ez a mai világban nem reális. Szerintem 3 lesz. Most egy van, gyűjtjük a pénzt saját házra, mert csak akkor vállaljuk a másodikat.
2016. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ah, értem. Az idióta lepontozó szerint 2 gyerekig szar anya mindenki. Fölötte meg szuper. Édes egyszerűség! :) Te nyomi...
2016. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!