Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy házasságban...

Létezik, hogy egy házasságban mióta gyerekek vannak, kevesebb a szex?

Figyelt kérdés
Jó havi 1-2 szer vagyunk együtt, és mindig nekem kell kezdeményezni. Mire gondoljak?
2016. júl. 4. 09:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amikor kezdeményezem, ö is benne van a dologban, nem utasit el. Kérdeztem a férjem, hogyha ö is vágyik rá, akkor miért nem kezdeményez? Azt mondja fáradt. Van másnál is ilyen, vagy mire gondoljak?
2016. júl. 4. 09:44
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Olyannyira létezik, hogy az a ritkább, ha minden ugyanolyan (legalábbis az elején).
2016. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Létezik, bár mi még csak a babavárásnál tartunk. Mindig én kezdeményezek, annak ellenére, hogy előtte nem feltétlen ez volt a felállás minden esetben. Az ok nálunk annyi, hogy rám bízza, mikor érzem magam úgy, hogy mehet a dolog. Azt mondja a férjem, ő később is így szeretné egy darabig, szülés után, mert semmit nem szeretne erőltetni. Az intimitás ettől függetlenül minden napos, csók,simogatás, összebújva alvás, csak már nem kb minden másnap vagyunk együtt, de a szeretetre nem hanyagoljuk az időt.

Gondolom idővel majd visszaáll a dolog, én örülök, hogy megértő a férjem. Szerintem ne gondolj rosszra :)

2016. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne létezne, sőt... én csodálom azt, akinek ugyanannyi enrgiája, libidója marad baba mellett. :)
2016. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válalszokat. Nállunk is elötérbe helyezi azt, hogy nekem is legyen jo, és nemcsak magával foglalkozik. Azért tettem fel a kérdést, mert hallok olyat, hogy a férje állandóan "azt" akarja a párjátol. Nállunk meg nem tapaszatalok ilyet.
2016. júl. 4. 10:07
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk kicsit mérséklődött, terhesség alatt végig naponta együtt voltunk, a 6 hét után már csak kétnaponta. Valahogy olyan gyorsan eltelnek a napok, pedig a gyerekkel nincs gond, de valahogy elfelejtem, tudom, hogy ez szörnyen hangzik. És persze remélem, hogy nem marad örökre ilyen a helyzet, de most ez van. 3 hónapos a gyerek, nálunk én vagyok a hibás, nem a férjem.


Nem lehet, hogy az, hogy most csak ő dolgozik, akkora teher a vállán, hogy nem nagyon bírja el? És persze nyilván te kapsz CSED-et, GYED-et, ami majdnem a fizud összege, de mégis úgy érzi, nagyobb a felelősség?

2016. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért a 37/f. val nem igazán értek egyet! Hogy sok férfi nem akar gyereket. Nállunk jobban a férjem akarta a gyereket, mintsem én!És ismerek több olyan férfit, aki azota már apa! Természetesen attol van olyan is, amit irtál!
2016. júl. 4. 10:10
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Létezik bizony.

Terhesség előtt heti 3-4 alkalom volt, majd szép lassan csökkent.

10 hónapos a kicsi, most átlag a heti 1, de van hogy 2 hétig nincs.

Mondjuk nálunk nehezíti a dolgot, hogy a kicsit beengedtük az ágyba és egyelőre nem tudjuk kitenni, az-az köztünk alszik. Így ilyen spontán összebújások este nincsenek. Heti egyszer, ha nem vagyunk teljesen zombik, miután elaludt a gyerek, kimegyünk a nappaliba még kicsit együtt lenni, vagy ha elkap a hév, lefoglaljuk pár percre a gyereket a járókában a kedvenceivel és gyorsan egymásnak esünk a lakás valamelyik távolabbi zugában, de mivel többnyire zombik vagyunk, ezért ez nem gyakori.

Épp holnap renováljuk a gyerekszobát, új színek, szőnyeg, fények. Hátha jobban szeret majd ott lenni és lassan kitudjuk rakni a hálóból.

2016. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer. Bár eltérve a kérdéstöl, ha már kettötök között alszik a gyerek, nem lessz egyszerü külön szobába altatni, hiába ki lessz festve, egyéb.. a szobája. De hajrá....legyen ugy!! azért nem semmik vagytok, ha olyan kedvetek van, gyorsan elvonultok pár percre!! Nem biztos, hogy nyugodt lennék olyankor,mi van, ha pont akkor keres a gyerek, és sirni kezd,ti meg pont...akkor!De azért gratula! tudom irtad, inkább zombik vagyok! Igen, azért ez elöfordul!
2016. júl. 4. 10:46
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

Igen, mindkét gyerek után így volt.

Az első után hamar helyreállt a rend, a kicsi most fél éves, most kezdünk visszarázódni. Mind a ketten saját ágyban aludtak este, hajnaltól köztünk.


Tudtok erről beszélni? Engem megnyugtatott, hogy nem kezeltük ezt tabuként vagy hogy mondjam... szóval hogy beszéltünk róla, tudtuk hogy a másik mit gondol.

2016. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!