Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz ha kórházi...

Tényleg ennyire gáz ha kórházi képet postolok?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: sokat vagyunk kórházban, még nem tudják pontosan mi a baja a kicsinek. Az idő folyamán a barátnők elfordultak, nem keresnek. Ugye mi így igencsak beszorultunk, nem jut társasági életre idő, lehetőség. Én azért eltudnék szakadni egy-egy kávéra egy jó beszélgetésre, de mintha kerülnének amióta gond van. Pedig nem igen beszélek részletesen róla. Sőt, jó másról beszélni. Sokat vagyunk kórházban messze a családtól, ahol így értelmszerűen nincs látogatónk. Nehéz. Általában a hétköznapi életünkről teszek fel aranyos képet, havi 2-3 kb. De van, hogy kibukok lelkileg teljesen. És most kitettem egy képet ami a kórházban készült. Kb ez összesen a 3-dik alkalom. Nem csúnya kép. A gépes , eszközös, zsinóros stb képeket nem rakom fel. Inkább egy kellemes mosolygósat. De azért jól esik, ha valaki utána rámír és beszélgetünk :( Ma írt egy régi barátnőm, hogy elég ciki, hogy "dicsekszem" a kórházi képekkel :( :(
2016. júl. 5. 17:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként most olyat tettem ki, hogy ül a babakocsiban a parkban és szagolja a virágokat. Csak kiírtam a kórház nevét.
2016. júl. 5. 17:25
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Ezek nem barátok. Kellemetlen nekik, hogy látják, valóban megtörténik olyan, hogy egy kisgyerek beteg, kórházban van. Én a helyedben nyugodt szívvel posztolnék minden képet, legalább elválik, kik a barátok, kik az ismerősök.


Ez a régi barátnőt ezek után biztosan törölném a kapcsolataim közül. Hihetetlenül bunkó.


Mielőbbi gyógyulást a kicsinek.

2016. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Édesem... <3 Nem, dehogy ciki! Nem szégyelli a pofáját az ilyen "barát", hogy még rúg egyet rajtatok???? Mielőbbi gyógyulást a kicsinek, kerüljetek ki onnan minél előbb! Az ilyenekkel meg ne foglalkozz, alja emberek.
2016. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Végülis úgy írta, hogy látja megint kórházba vagyunk. higgyem el, hogy semmi baja, nem lenne ilyen mosolygós. Ő bizton tudja. Megjegyzem éppen ő nem tudja a részleteket, de nem is kérdezi. Igen, mosolygós, és ezt imádom, hogy néha csövekkel a hasában is mosolyog!!!

Folytatta, hogy nem kellett volna oda írni, a kórhéz nevét, önmagában is aranyos a kép, minek mindnekinek tudni, hogy kórházban vagyunk. Ez kellemetlen.

2016. júl. 5. 17:39
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Most nem leszek úrinő, ez egy hülye bunkó.
2016. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Az egyik ismerősöm lanya egy idős az en lányommal. 3 eve agydaganatot diagnosztizáltak nála. Én mindig írtam pár bíztató szót a kórházas kepekhez, és láttam olyan képet is ahol alig 10kg a 4 éves kislány és se haja se szemöldöke. Ma már gyógyultnak van minősítve! Ne foglalkozz az ilyen emberekkel. Bunkó volt nagyon! Nektek meg gyógyulást minél előbb!
2016. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az volt a baja, hogy úgy akarsz beszélgetőpartnert magadnak, hogy sajnálatot ébresztesz az emberekben. Ez nekem sem szimpatikus, ha eddig nem sikerült normális kapcsolatokat kiépítened, ne kuncsorogj a figyelemért. Nem én találom ki, leírtad, hogy azért posztolsz, hogy rádírjanak. Olvass könyvet, kösd le magad és keress új barátokat, ha ez a kórházas időszak lecsengett. Jobbulást a kicsinek!
2016. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Ez azért olyan érdekes,mert máskor,amikor pont ilyen FB-os képekről volt szó,szinte mindenki kiakadt,hogy nem is értik miért kell kórházas,meg pucér gyerekes képeket felrakni,meg egyáltalán,sokan túlzásba viszik a dolgokat.....na,ehhez képest itt most mindenki a kritizáló barátnőt hurrogja le....

Nem tudom nyilvánosra,vagy csak ismerősök,vagy barátok/családtagok által láthatóra teszed a képeket(igazából közöm sincs hozzá),de van akit zavarnak ezek a dolgok.

2016. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
A pucéros, bilizős, stb. képekkel én se értek egyet, de egy tartósan kórházban lévő gyerekről miért ne lehetne képet posztolni. Vagy bújjon el, és ne rondítson bele a sok strandolós, pónilovaglós, habos-babos tortázós cukiságba?
2016. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Ne bújjon el,Isten ments!De tényleg olyan érzés-a Kérdező kommentje alapján-mintha a nehéz helyzete miatt koldulná a szeretetet,törődést,figyelmet.Valóban,akár úgy is feltölthette volna,hogy nem írja oda a kórház nevét.Így meg lehet sokan csak azért like-olják,vagy írnak,mert sajnálják,szánják.Annál rosszabb meg nincs is.
2016. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!