Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz ha kórházi...

Tényleg ennyire gáz ha kórházi képet postolok?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: sokat vagyunk kórházban, még nem tudják pontosan mi a baja a kicsinek. Az idő folyamán a barátnők elfordultak, nem keresnek. Ugye mi így igencsak beszorultunk, nem jut társasági életre idő, lehetőség. Én azért eltudnék szakadni egy-egy kávéra egy jó beszélgetésre, de mintha kerülnének amióta gond van. Pedig nem igen beszélek részletesen róla. Sőt, jó másról beszélni. Sokat vagyunk kórházban messze a családtól, ahol így értelmszerűen nincs látogatónk. Nehéz. Általában a hétköznapi életünkről teszek fel aranyos képet, havi 2-3 kb. De van, hogy kibukok lelkileg teljesen. És most kitettem egy képet ami a kórházban készült. Kb ez összesen a 3-dik alkalom. Nem csúnya kép. A gépes , eszközös, zsinóros stb képeket nem rakom fel. Inkább egy kellemes mosolygósat. De azért jól esik, ha valaki utána rámír és beszélgetünk :( Ma írt egy régi barátnőm, hogy elég ciki, hogy "dicsekszem" a kórházi képekkel :( :(
2016. júl. 5. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindenkinek vannak rossz napjai...

Engem alapból kiakasztanak azok, akik napi szinten posztolgatják a gyereküket, de van olyan, aki újra és újra és újra megosztja ugyan azokat a képeket...

Édes, aranyos, de sokkkkk.

Ezeknél a dolgoknál egyszerűen csak tovább tekerek fejet csóválva.

Nem gyermekes téma, de amikor valaki feszt vinnyog és ha megkérdezed mi a baj, "ááá, semmi..." na ezt az illetőt töröltem a listámról. Ennyi.


Olvasgattam itt a kommenteket. Vannak képek, amik nem fb-re valók. Ilyenek a pucérkodós képek, vagy ha csupa vér a gyerek.

Nálad, Kedves Kérdező,ezek nem állnak fent, így szerintem nem gáz a képet. Az a ciki, ha valaki idióta- és az un. régi barátnőd eléggé az. Idióta és tahó. Ezen nincs mit szépíteni. Jobb az ilyenekkel megszakítani a kapcsolatot!


Szerintem kisebb gondod is nagyobb annál, mintsem, hogy egy ilyen ostoba ember miatt felhúzd Magad! Egyszerűen csak töröld a fb-ról ezeket és kész!


Mielőbbi jobbulást kívánok a gyermekednek! Addig pedig sok erőt és kitartást!!

2016. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk én azt sem értem miért jó képeket postolni? Lehet hogy én gondolkozom rosszul de amikor ott nyaliznak egymásnak betegség,haláleset, vagy bàrmi során gáz közben meg nem is érdekli őket.
2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Eléggé megoszlanak a vélemények. Igazából nem sajnálatot akarok ébreszteni az emberekben. Elég nehéz megmagyarázni. Rossz, hogy "egyedül" maradtam. A régi barátok szépen lekoptak, nem kell nekik a probléma. Elvannak a kis világukban. Ezt bizonyítja, amit nem hinnék, hogy véletlen egybeesés lenne. 2 éves a gyermekem. Végre megtette nemrég az első lépéseit ágy mellett. sok küzdelem van emögött a pár lépés mögött. Én feltettem egy 20 mp-es videót a facebookra. Úgy örültem. Hadd lássa a családom, akik messze vannak. Ami kimaradt férjem külföldön van, ugyanis helyi fizetésből már ezt nem lehet csinálni :( No, pár óra múlva teljesen véletlenül jött a viszont "válaszvideo" baránőtől, nem csak egyszerű régi simitől. "az én babám a legügyesebb a földön" stb stb. 9 hónapos és már megy vezetve ez volt a lényeg. Lehet ez üldözési mánia, nem tudom. De pl ő is olyan barátnő aki eltűnt, mihelyt megtudta gond van körölöttünk.

Többnyire aranyos boldog képeket teszek én is fel, amikor teszek. Egy darab olyan van, mi tipikusan kórházos, de akkor félig meghaltam , kellett a támogatás. De akor csak a gépeket fotóztam, gyereket nem. Egyébként sokkal kevesebb lájk jön egy kórházban jelölt képre, mint amúgy. Persze ennek úgy igazából semmi jelentősége. Vannak, akik követik, rámírnak. Sajnos ők az újak, akiket a betegség által ismertem meg. Nyilván velük jót lehet beszélni a gondokról, de nmekik máér sosem fogok megnyílni más szempontból.

2016. júl. 6. 09:58
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Én azért nem teszek ki ilyet vagy a kórhàz nevét mert sokan ràm írnànak mi a baj.Az igazsàgot csak egy két ember tudja.A többiekkel szemben pedig szenétségnek tartom ha annyit írok hogy hosszú...vagy semmi.....Nem szeretném ha mindenki tudnà .Akik lekoptak azokat ne sajnàld mert butàk.Igy akarjàk védeni a kis nyomorult tudatukat.Azt gondolhàk ha többet ràd se néznek akkir nen us létezik ilyesmi.Azt gondoljàk velük ez nem történhet meg...
2016. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én nagyon leszűkítettem az ismerőseim körét. Akivel 5 éve nem beszéltem, nem kommunikáltam semmiféle formában azt töröltem. Úgy gondolom akivel semmi kontakt nincs,annak semmi köze az életünkhöz. Merthogy ugye csak teszek fel hébe hóba képeket.

Lehet tényleg jobb ha nem teszek fel semmi olyat. Csak akkor kb anyu lenne az összes kapcsolatom :(

Amíg nem volt híre, hogy bizony nálunk gondok vannak mert tavaly még nem volt olyan telefonom amin faceztem, addig olyat hallottam vissza, hogy szegény gyerek azért nem tud semmit csinálni, mert nem foglalkozok vele. Ezt biztos kézből tudtam meg. De volt olyan is, hogy milyen jó nekünk, egész nap semmi dolgom, nem értik miért találkoznak velem többször a menzán amikor menüért megyek ( van amikor onnan vettem kaját, mert napokig orvos -orvos-torna-torna) Ekkor gondoltam, kicsit nyilvánosságra hozom, mielőtt mindenki azt beszélné milyen lusta sz@r anya vagyok

2016. júl. 6. 10:36
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 14-es válaszadó!


A kislányom lábán van egy fém szerkezet. Így jár iskolába. Sokan kérdezték, hogy mi lett a lábával, de volt olyan is, aki a szemem láttára úgy bámulta, hogy még csak nem is pislogott....

Ellenben a fb-n amikor kiposztoltam egy képet, amin látszott a gyermek lába, 1 ember sem kérdezett a kép alatt semmit. Csak a közeli rokonok és a "napi szinten beszélünk" ismerősök tudják hogy mi újság. A "többiből" 1 ember volt, aki üzenetben megkérdezte, hogy mi van a gyerek lábán?


Nem az, nem érdekel annyira, jobb nem magyarázkodni, de amikor mindenki olyan kedvesnek mutatja magát... ez amolyan igazi magyar mentalitás :-)

2016. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

Most már végképp nem értem.Azt írod,ha nem raknál képeket szinte csak Anyukád lenne a kapcsolat.Az előző kommentedben pedig ezt írod:"Vannak, akik követik, rámírnak. Sajnos ők az újak, akiket a betegség által ismertem meg. Nyilván velük jót lehet beszélni a gondokról, de nmekik máér sosem fogok megnyílni más szempontból.".

Akkor lenne akivel tartsd a kapcsolatot,akikkel ráadásul közös téma is van(sajnos).És más szempontból miért nem nyílnál meg?Ennél mélyebb kapcsolat nem alakulhat ki,mint amikor beteg gyerekek kapcsán kötődnek az emberek.

2016. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Minek?
2016. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!