Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem már nem bírom,...

Úgy érzem már nem bírom, teljesen ki vagyok már idegileg nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekünk egy 2 ésféléves kislány és egy 8 hónapos kisfiú.A lányom nagyon hisztis,rosszaság,mindig is az volt most meg itt van még a dac korszak is és én nem bírom ezt kezelni,sokat vagyok ideges,kiabálok,sírok is és sokszor fognám maga itt hagynék mindent,de a gyerekekre gondolok.Párommal is sokat veszekszünk,sokszor úgy érzem nem vagyok boldog.Unalmas az életem,szeretnék már kikapcsolódni,de nem lehet.Nem tudom mit tegyek boldog akarok lenni de,úgy érzem nem vagyok az.Mit tegyek?Negatívat nem kérek így is elég rosszul vagyok.
2016. júl. 14. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég volt annxi az őrületbrn hogy beszélgettem tanácsadoval, ami ugyan nem hatott meg, DE hoztam egy döntest hogy holnap azert is jo napunk lesz!! mert a gyermekemet én azert hoztam a világra hogy boldog legyen, nem azert, hogy könnyes szemeket lássak. Elhatároztam holnapt mindenben a kedvében fogok járni.

És csoda történt. Lett egy kiegyensulyozott mosolygos gyermekem es nekem is jobb kedvem lett és ráadasul a holnapután es következő napok is ilyenek lettek.

Elmúlt a folyamatos ideg, perpatvar, őrület.

Szóval agyban kell a rossznak hátat forditani és a világ is velünk fordul

2016. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
annyiban egyetértek az előttem szólóval, hogy nekem is mantrám hogy az "ember annyira boldog, amennyire az akar lenni". ennél jobb tanácsom nincs
2016. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg értelek,nekem is itt van a 2gyerek,néha az őrület határán állok.A kicsi nem akar aludni,sír mire nagy nehezen elaltatom felkelti a nagy,persze az a vége hogy mindkettő hisztizik,én meg ki tudnék szaladni a világból.Ha van pár percem és leülök tutira valamelyiknek lesz valami baja és mennem kell.jelenleg próbálok túl élni minden napot,fáradt vagyok..
2016. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Meg kell mondani a kedves apukának, hogy mától napi egy óra szabadság neked is jár és minden héten át egyik napon pedig legalább hét óra a kimenő. Nem hiszem, hogy a párod komolyan veszi a gondjaidat és lehet hogy túl pesszimista vagyok, de szerintem az ilyen típus nem is alkalmas arra, hogy boldoggá tegyen egy nőt, mert talán otthon sem találkozott ilyennel. Így a nő hiába vár, hiába célozgat, nem fog történni semmi. Ezért kell a magad kezébe venni a dolgot. És baromira teljesen megértlek!
2016. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D majd megmondom a kedves apukanak hogy jo lenne ha hajnal fel 1 helyett fel ejfelre hazaerne hogy még jatszon a gyerekkel :D oha furdetni hazaer az mar egy jo napnak szamit.
2016. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 2.5 éves fiam és egy 8 hónapos lányom. A férjem egy angyal és még így is brutàlisan nehéz. Sajnálom, hogy nem érzi át a pàrod, hogy min mész keresztül. Ez egy nagyon nehéz időszak :( Nem tudom én sem a megoldást. Túl kell élni, gondolom.
2016. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok.Igen sajnos párom nem ért meg,szerinte bírnom kell ez a dolgom.Nem akarok türelmetlen lenni ma megpróbálok türelmesebb nyugodtabb lenni,nem jó ez se a gyerekeknek se nekem ha ideges vagyok.
2016. júl. 15. 07:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi nyitottak vagyunk az ismerkedésre, kevés olyan ismerősünk és barátunk van, aki megérti, min megyünk keresztül. Ha szeretnéd, írj bármikor! :) Kitartás és szép napot nektek is! ;)
2016. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a férjed elutasító, kritizál és nem működik együtt a gyereknevelésben?
2016. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen éppen csak nem elutasító feltéve ha a szexre gondolsz,mert azt gyakran akarja.
2016. júl. 15. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!