Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet elterelni a babavál...

Hogy lehet elterelni a babavállalásról az ember gondolatait? Még vagy 5 évig nem lehet esedékes.

Figyelt kérdés
22 vagyok, párommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Mindketten Műegyetemre járunk, 2 éve együtt lakunk szüleimnél. Kb. fél éve voltunk együtt, amikor óvszer mellett teherbe estem. Elhatároztuk, hogy megtartjuk a babát bármilyen nehéz is lesz. Azonban a + teszt után pár nappal megjött, szóval magától elment a baba. Persze igazából jobb volt így, de azóta időnként rám jön, hogy mikor lesz már egyszer babánk. Ha más dolgok lefoglalnak, akkor néha hónapokig nem rágom magam ezen, de időnként nehéz nem ezen gondolkodni. Mindketten harmadévesek vagyunk. A mérnök Bsc-k 3,5 évid tartanak, de fél év csúszásban vagyunk, így jövő júniusban fogunk remélhetőleg végezni. A baj csak az, hogy az érdekesebb fejlesztői munkákhoz a Bsc diploma nem elég. És az Msc-t mire elvégzem 25 leszek (kéttannyelvű gimi miatt 1 évvel később érettségiztem). És az még olyan távolinak tűnik, nem beszélve arról, hogy a baba előtt még dolgozni is kéne. Az előtt az "eset" előtt nem is gondoltam az anyaságra, de így, hogy már egyszer beleéltem magam nem is tudom, hogy fogom még 5 évid bírni. Egyébként Msc kizárólag nappalin van, és elég durvák a követelmények, szóval sajna a levelező nem jöhet szóba. Esetleg valakinek van valami tapasztalata?
2010. ápr. 15. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt én is végigcsináltam, úgy, hogy 18 éves korom óta megőrültem egy babáért.. Aztán megcsináltunk mindent, ahogy elterveztük, megalapoztuk anyagilag is egy kicsit a "gyerekvállalás témát", és 31 - 33 évesen lettünk szülők. Sztem semmiről sem késtél le :)
2010. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!