Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6éve vagyunk együtt. A párom...

6éve vagyunk együtt. A párom hallani nem akar a gyerekről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most vettünk házat is még 5évig kell fizetni...állandóan csak a pénzről szól neki minden. dolgozni dolgozni.... gyakran el is megyünk egymás mellett... nem törödöm alak.ha felhozom a gyerek témát csak a rossz meg a minek az neki... én 28 ő 35éves.
2016. júl. 17. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Ezt nem beszeltetek meg hazvasarlas elott ?

Ha nem valtozik a velemenye, en nem maradnek vele, mert mar benne vagy a szulesi korban, es mire talalsz mast, azzal kapcsolat, probalkozas, az evek csak elroppennek !

2016. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja! Előtte kellett volna ezeket letisztázni!
2016. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem akar,vagy csak most még?Nem védem,meg kevés is az infó,de lehet reálisabban látja a pénzügyi helyzeteteket,mint te.Te most örülsz az új háznak,elképzeled a gyerekszobát,stb.Rózsaszín köd.Kicsit szállj le a földre,beszéljétek át az anyagi helyzetet,a jövőt.Nyilván a kettőtök fizetésére vetettek fel hitelt,a tiéd kiesik majd,lényegesen kevesebb lesz a gyerek után járó összeg,a törlesztő viszont ugyanannyi marad,a kiadás pedig több a gyerekvállalással.Persze,nemtörődöm alak lesz mindenkiből,akit olyannal nyaggatnak folyamatosan,amit(még)nem szeretne.
2016. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Erről korábban nem beszéltetek?
2016. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy 6 év után csak most derült ki, hogy ő nem akar. Ti miről beszélgettetek egyáltalán, hogy ez csak most jön elő? Hogy lehet így kapcsolatban élni, hogy nem tudod, hogy ő egyáltalán nem akár gyereket? Eddig fel se jött a gyerek téma? Írod, hogy neki csak a pénz meg a munka fontos. Gondolom ezt már, ha nem is az elején, de 2-3 év után biztosan kiderült. Akkor miért maradtál vele, és főleg miért vettetek közösen házat? Egy ilyen embertől miért akarsz egyáltalán gyereket?
2016. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
egy percet se tovabb vele mert aki nem akar gyereket az nem tud szeretni se igazan! a volt parom ez volt detto! azota gyonyoru csaladom van neki m senki!
2016. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát, érdekes kapcsolat az, ahol 6 év után derül ki, hogy az egyik fél nem akar gyereket. Hogy nem került addig szóba?


Mit tegyel:

A verzió : Elfogadott hogy nem lesz gyereketek.

B verzió :hagyod és keresel mást, aki majd akár gyereket.

C verzio: Véletlenül teherbe esel, aztán vagy ott hagy és leszel egyedülálló anya, vagy éltek mint Boldog család.


A C nem javasolt

2016. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

azt mondta akkor akar gyereket ha már vége a fősulimnak -3éve befejeztem ,majd úgye dolgozni kezdtem a saját ház projekten dolgoztunk mindketten... na ez most összejött. most meg közölte hogy kösz de nem szeretne gyereket. Egyáltalán!


véletlen teherbeesés kizárt! azért én se vagyok olyan.

2016. júl. 17. 10:44
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legjobb a szetkoltozes minel elobb.
2016. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Süt rólad csak az írásból is hogy haragszol rá, nem beszéltek, illetve elmentek egymás mellett. Az írásodból az jön le hogy nem is szereted. Nem kellett volna házat vennetek. Én otthagynám azonnal. Ha így kijelentette.. mi az hogy minek neki?? Ebből láthatod, hogy nem lesz közös gyereketek. Én megmondanám szépen neki, hogy vége, egyikőtök elköltözik. Te gyereket akarsz, ő nem. Bele tudsz ebbe törődni? Szerintem nem. Majd találsz mást, aki szeret, és szeretne veled közösen, együtt babát vállalni. Kicsit elszúrtad, de kezdj új életet. Kitartást :)
2016. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!