Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál úgy 3. gyereket,...

Vállalnál úgy 3. gyereket, hogy az első kettőt sem tudtad szoptatni? Vagy ez nem lényeges?

Figyelt kérdés

Szeretnénk 3. babát, de már előre kivagyok a gondolattol hogy tapszereznem kell őt is. Mindig találgatni mi baja, aki szoptat, annak kB 8fajta problémára egy megoldást tud nyújtani, a cicit, de nekem nem ilyen egyszerű. Vagy ne foglalkozzak ezzel, úgysem tart soká ez az időszak?

Kérlek ne gyertek a hátha lesz tejed dumával, csalódtam eleget :(


2016. júl. 3. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnék.
2016. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyébként szeretnék 3.gyereket ez abszolút nem lenne kizáró ok.
2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolná ez a döntésemet.
2016. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek második véleményével.


Ezen kívül az első kettő nálunk tápszeres volt, a harmadik 2 év 8 hónapig szopott, akkor is én választottam már le magamról, mert nekem már nagyon terhes volt a szoptatás.

Ömlött a tejem, és azon kívül, hogy "fejben dől el" - ami nagyon igaz!!! - érdemes szakértővel beszélni a csalódásaidról. Nekem a kórházban segítettek, miután a kicsi megszületett.

2016. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én se tudtam szoptatni az elsőt, pedig nagyon akartam. A másodikat is megpróbálom majd, ha nem sikerül, egye fene... Nincs olyan nagy jelentősége ennek az anyatej-tápszer mizériának, mint ahogy beállítják. Eszembe se jutna emiatt nem vállalni.
2016. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnék. Nem tudtam szoptatni, a ringatás vagy a járkálás se egy problémára megoldás. :)
2016. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy vállalnék, ez számomra nem szempont.

Amúgy mg úgy érzem kicsit túl értékeled a szoptatást. Persze az a jobb, de nem megoldás mindenre. Nekem anyatejesek voltak a gyerekek kb. az első 3 hónapban, mégis nagyon megszenvedtük ezt az időszakot. Ok, nyugtatta némileg a cici, de nem mentünk sokra vele. A tápszerezős korszakban talán még könnyebb is lett.

Szerintem nem érdemes emiatt bánkódni.

2016. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem még csak egy gyerekem van, de mindenképp vállalnám. Nem ez határozza meg a döntésem. Én se tudtam a lányom szoptatni, meg ordított cicin szóval ö sem akart. De tudod én pont fordítva gondolkoztam el ezen. Ha a másodikat tudom, milyen rossz lesz, hogy a lánynak ezt nem tudtam megadni és lehet ezért lenne lelki ismeret furdalásom :) úgyhogy ne ez alapján dönts, ha szeretnétek még akkor hajrá :)
2016. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem befolyásoló tényező, de pl. 2 császár után nem vállalnék harmadikat.
2016. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam szoptatni egyik gyermekemet sem. De persze hogy vállalom a 3. a t, nem az a.lenyeg hogy szoptatom e vagy tápszeres.
2016. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!