Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek házassága vagy gyermeke...

Akinek házassága vagy gyermeke lett milyen volt az első randija a férjjel v apával? Igazábol engem az ilyen férfiak kezdeti hozzáállása érdekelne hogy már az elején "miről ismerhetők fel"?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne maga a történet is szívesen venném :)


Mert én gyermeket családot szeretnék, nem pedig éveket kidobni olyanra aki csak hiteget es ugye nem szavakbol hanem tettekből látszik meg milyen a másik családcentrikus e avagy sem.(habár a gyerekkorábol is sokminden leszűrhető de most az első randi érdekelne)


Amugy olvastam egy olyat hogy az emberek többsége a másodikra nem emlékszik :) ez is igy lenne?


2016. júl. 17. 13:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hehehe.... :)

Netes társkeresőn írt rám, találkoztunk.

Az első randin rettentően nyomult. Na, gondoltam, ez is csak D.ni akar, és otthagytam a tóparton. Akkor úgy mentem haza, hogy "még ekkora bunkót..."


Ehhez képest most a férjem, csodálatos apja a két gyerekemnek, és most várjuk a közös babát.

De ez egy hosszú történet, és téged csak az első randi érdekelt. ;)

2016. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Egyejszakas kalandnak indult az egyetemen.


A héten voltunk 4 éves hazasok.

2016. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Közös volt a baráti társaságunk, és ebből kifolyólag már jó ideje ismertük egymást. Aztán egy Halloween bulin boszorkánynak öltözve odamentem, közöltem vele, hogy ha nem táncol velem akkor békává változtatom :) Majd hazakísért és ott szintén a békává változtatás és a velem együtt járás között választhatott :D 2 éves házasok vagyunk, csodálatos apa és férj :) (és nem béka :) )
2016. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

18 évesen ismertem meg neten. Májustól augusztusig kisebb-nagyobb szünetekkel dumáltunk. -Többször hívott randira,de "sosem értem rá" :D -

Augusztus 25.-én volt az első randevúnk. Mekibe vitt.

-Imádok enni,szóval nálam ez bejött- Utána sétáltunk,kiültünk egy padra,dumáltunk.

-Egy barátnőm vett rá arra, hogy menjek el vele randizni. Miután vége lett a randinak, örültem,hogy megszabadulok tőle, és mikor haza értem, anyukámmal is egészségesen kinevettük ezt a helyzetet.-

Következő randink augusztus 29. Egy bevásárló központban találkoztunk,vettünk üdítőt,aztán elmentünk a töltésre,sétáltunk egy nagyot, leültünk a szabad strandnál, de mikor megakart csókolni, gyorsan felpattantam,és ittam. Aztán mikor másodjára álltunk fel, ügyetlenül felé nyújtottam a kezem,hogy megfogja-e :DD Megfogta. Így lett,hogy összejöttünk. Következő "randi" moziban, film alatt első csók. -Nekem előtte még nem volt senkim, ő viszont már tapasztaltabb volt- 9 hónapja voltunk együtt,amikor összeköltöztünk.

Már megkérte a kezem, és a baba is úton van.

2016. júl. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!