Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy csináljátok? Nemrég...

Ti hogy csináljátok? Nemrég született kisbabánk, de az apjával folyton veszekszünk. El akarok menni, de senkim sincs. Anyaotthonon gondolkodom csak félek, hogy tartom el magunkat.

Figyelt kérdés
Gyedet kapok még kb.60ezret, de anyaotthonban sem lehetünk 1 évnél tovább. Utána hova mehetnék és miből tartanám el magunkat? Egy albérlet nagyon drága. Nem szeretném, hogy így nőljön fel. Kérlek írj ha hasonló helyzetben vagy, vagy voltál. Hogy oldottad meg?

2016. júl. 18. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Hogy csináljuk?

Mi például a férjemmel akkor vállaltunk babát, amikor már 10 éve ismertük egymást.

Ti?

Min lehet ennyire elfajulni a dolgoknak? Megcsalt, megvert?

2016. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mi 10éve vagyunk együtt. Egyre rosszabb a
2016. júl. 30. 13:13
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Mi 7 éve vagyunk együtt... Soha nem hittem volna, de nekünk is ilyen lett a kapcsolatunk... :(

Nagyon bánt a dolog... Nekem lenne hová mennem, de nekem olyan jó a családom... Annyira szerettem volna, ha a kisfiam is úgy nő fel ahogy Mi a testvéremmel... :( A szüleim 1x ha veszekedtek akkor sem előttünk (pedig voltak gondjaik...) :(

Nem tudok érdembeni segítséget adni, de meg értelek teljesen. Talán tényleg az a legjobb ha vissza mész dolgozni és össze szeded magad, majd eljöttök... :(

2016. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen én is azon vagyok-voltam, hogy szép teljes család legyünk, mert nekem nem volt az... és azóta még rosszabb a helyzet. Nagyon csúnyán viselkedik, nem tudom felfogni, hogy lehet ilyen és hogy tud nyugodtan aludni nincs lelkiismerete??:(( már párszor elindultam a védőnőhöz, hogy beszéljen az anyaotthonról, de annyira félek, hogy el is veszíthetem a gyermekem ha nem jól sül el... viszont ez sem maradhat így...kitudja mi lesz így is... sajna ő már bármire képes... pedig annyira vártuk a babánkat. Nem gondoltam, hogy ez lesz, olyan mint egy rémálom és várom, hogy felkeljek, miközben imádom a gyermekem...

Kitartást utolsó válaszoló neked!

2016. szept. 5. 21:36
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Még csak nem is ismeritek a pontos helyzetet, de máris ítélkeztek. Ez az értelmi bizonyítványotok.

Kérdező a gyerek nem csak a tied, hanem a férjedé is 50-50%-ban.

Továbbá kérlek írd le hogy pontosan miért is romlott meg a kapcsolatotok, így talán teljes képet kaphatunk a történtekről.

Aki pedig részinformációk alapján ítélkezik, az kimondhatatlanul szánalmas.

2016. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!