Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményete?

Nektek erről mi a véleményete?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen babáját non-stop posztolókat?



[link]



2016. júl. 21. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy volt kolléganőm. Jó, vajúdós szelfi nincs, de minden más igen, a napi 8-10 poszt garantált.:-)

Nagyon aranyosak a gyerekei (kettőről posztol nonstop), de tényleg kicsit sok, amit csinál.

2016. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyet igen, de mivel 12 évet vártak a babára, ezért nekik elnézem;)
2016. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, ő ráadásul úgy csinálja naponta többszöer, hogy csinál a gyerekről mondjuk 15 kèpet amint pl èpp eszik, ès mindet fel is teszi fb-ra, tök mindegy hogy homályos vagy ferde v az y bármi
2016. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj de sok ilyen van!! Hülyét kapok tőlük
2016. júl. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, de ő külön csoportot kreált és nemrég meghívott engem is. Nagyon szép és aranyos kislánya van, csak éppen napi szinten nyomja fel róla a képeket. Most, hogy leállítottam az értsítéseket, már nem zavar.
2016. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk emailes hírlevél van a nagyszülőknek. így látják a képeket, mi a megosztási igényünket kielégítjük és nem zavarunk vele kvázi idegeneket.:)
2016. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek, egy idő után leállítom a követésüket. Még az óvónőknek is a gyerekekről készült kinagyított, kidekorált fényképet visznek mindig ajándékba. Nem veszi észre az illető, hogy az Ő gyereke MÁSNAK nem ANNYIRA nagy szám... Nem is értem, azt hiszi, hogy az óvónő otthon majd az ő gyerekével meg a másik gyerekével (kistesó, aki nem is ovis még) tapétázza ki az előszobát?? :) Épp mikor hazaérve örülne, hogy végre megszabadult a gyerekektől....


A posztolással kapcsolatban meg mindig kérdések merülnek fel bennem a gyerekek jogairól... Miért van joga bárkinek névvel ellátott vagy családhoz köthető fényképet feltölteni az internetre másvalakiről? Nem is beszélve a pucér, betegen készült, evés közben készült, fürdés közben, bilizés közben stb. készült képekről... Nekem, bevallom, visszataszító és szerintem butaságra, sőt mérhetetlen primitívségre vall.


Ami még megmosolyogtat ezzel kapcsolatban, mindig úgy érzem, hogy anyuka szemében minden családtag, de különösen a gyerek egy kirakatbaba, ami arra való, hogy a családról egy szép képet alkossunk és azzal rendezzük be a kirakatot, amit az idegenek majd megcsodálhatnak. Mintha a legbelső dolgokat, a legbelső érzéseket alacsonyítaná le az ember a reklám szintjére, nem? Annyira szomorú, olyan üres, sekélyes... Nekem így tűnik.

2016. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!