Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kisgyerek mellett antidepr...

Két kisgyerek mellett antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért ide írok mert itt anyukák vannak csak. Úgy néz ki depressziós vagyok. Vagyis én úgy gondolom. Mindig sírok, ingerlékeny vagyok, nem érzem magam boldognak és a szégyellem de nem érzem azt, hogy szeretek anya lenni. Régen másképp volt. Azért is akartam második babát. Amikor 4 hónapos lett elkezdtem rosszul lenni. Hányingerem volt napokig, majd az eredménytelen vizsgálatok után a feszültség miatt mellkasi fájdalom és torok szorítás jelentkezett. Mostanában pedig egyre mélyebbre süllyedek a depresszióba. Állandóan sorok, feküdni akarok egész nap :(

Minden szervi vizsgálat negatív. Már október óta ez van. Kaptam már idő pontot pszichiáterhez. Már régen is voltam de aki nem volt ilyen gondom. Próbáltam a pozitív gondolkodást és ehhez hasonlókat de semmi sem tud kizökkenteni évből az állapotról.

Lehet egyáltalán két kisgyerek mellett antidepresszánst szedni? 1 és 4 évesek a fiúk. Van itt olyan anyuka aki szed és normális életet él? Nekem a párom sokat dolgozik. Alig van itthon. Jól akarok már lenni. Annyira rég óta ez van már m. Lassan utálom az életem! A hónapokig tartó pszichológushoz járás sem segített. :(


2016. júl. 23. 08:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is először pszichoterápiát javasolnék,sportot stb,és ha pár hónap alatt nincs javulás,akkor megpróbálhatsz gyógyszert.Bár nem tenném a fejem rá,hogy ez depresszió,lehet csak iszonyatosan fásult vagy már,belefásultál az otthonlétbe a két gyerekkel.
2016. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor ez már nem múlik el... :(

Ez a fásultság :(

2016. júl. 25. 07:16
 13/13 anonim ***** válasza:
dehogynem múlik el.még aki orvosilag diagnosztizáltan depressziós is él meg jobb és rosszabb epizódokat.Lehet az kellene neked,hogy mind két gyerek közösségben legyen,te meg visszamenj dolgozni.Hm?
2016. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!