Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák miért öltöztetik a...

Anyukák miért öltöztetik a kislányukat ilyen r. ncosan ruházati boltba?

Figyelt kérdés

Nem értem, oké, hagyjuk a gyereknek szólás szabadságot.. meg csak az legyen amit a gyerek akar. De úgy látom mintha teljes mértékben a gyerekre lenne bizva, lehet az a leges leg kisebb ruha is, vagy a leg átlátszóbb, s az anyuka nem ellenzi, bele se szól. Ennyire lesz.rja a gyerekét hogy milyen ruhát vesz ?

Aztán meg ugye az ebből következetes botrányok, férfi üggyel.. a másik fél a hibás. Inkább csak ez a rbancos oldala az érdekes. Fejlődő szervezet, miért kell abba az irányba terelni h azt csináljon a gyerek meg azt válasszon amit akar, és tényleg lehet a legrbancosabb ruha is. Nem érzi az anyuka, h épp egy ribit formál a "kedves kislányából, torz énképpel kialakitva ?


2016. júl. 24. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

Mert nincs kedvük vitázni a gyerekkel. Az a divat most, majd idővel rájönnek a kislányok is, hogy útszélien mutatnak.


A nemierőszak mindenképpen az elkövető fél hibája (nő is erőszakolhat meg másik nőt, vagy akár férfit is). Az áldozat kiválasztásakor pedig nem az számít igazán, hogy mennyire kirívó a holmi.

Az erőszaktevőt általában a hatalmi pozíció vonzza és harc nélkül akarnak megkapni egy alárendelt felet.

Hamarabb választana egy visszafogott szoknyában levő nőt, mint egy latexkezeslábasban feszítőt a könnyebb, gyorsabb hozzáférhetőség miatt.

De több ilyen tettet elkövető mondta azt is, hogy az összefogott hajú nőket jobban kedvelik. Könnyű megragadni egy lófarkat és nehezebb a nőnek meglépnie. Szóval a kislányok haját sem szabad összefogni copfba, mert a potenciális erőszaktevő Pistike megerőszakolja az oviban.

2016. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező! Annyira látszik,hogy semmit nem tudsz a nemi erőszakról. És kívánom, hogy ne is tapasztald meg.


A nemi erőszakolók talán pár százaléka támad ismeretlen " alulöltözött" nőre. A legtöbb erőszak családon/rokonságon belül történik, és az indíték nem a nemi vágy kielégítése.

Tudom, mert voltam nemi erőszak áldozata.

Az elkövető ezzel akarta megmutatni, hogy van hatalma felettem.


A 2 éves kislány is krvásan öltözött, akit pár hete megerőszakoltak? Vagy pl amikor kisfiúkat erőszakolnak?

2016. júl. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, inkább tanultál volna meg tisztességesen magyarul, ahelyett, hogy másokat kritizálsz. Teljesen rosszul használod a szavakat.

"Aztán meg ugye az ebből következetes botrányok, férfi üggyel.." Ennek még értelme sincs, nem jól használod a szavakat. A következetes például tök mást jelent. Úgy érted, hogy "ebből következő". Mi az, hogy "férfi üggyel"? Egy botrány, férfi üggyel? A "férfi ügy", ami inkább férfiügy, ha helyesen akarjuk leírni, nem egészen azt jelenti, amit te hiszel. Inkább pasizást jelent, leginkább úgy, hogy az illető titkolni akarja. Mi az, hogy "a másik fél a hibás"? Ki? Ne haragudj, de akárhogy öltözhet valaki, ha más úgy nyúl hozzá, ahogy nem szeretné, akkor az annak a hibája, aki hozzányúlt.


Azt se írod le, hogy mennyi idős lányokról beszélsz. Az elején még kislányozol, utána már "férfi ügyeket" emlegetsz. A másik kedvencem, amikor a "szólás szabadságot" használod rosszul, ami egyébként helyesen szólásszabadság lenne. Ember, öltözködésről írtál, hogy jön ide a szólásszabadság? Ja, a "leg kisebb", a "leg átlátszóbb", stb., egybeírandó, nincs önmagában olyan szó, hogy "leg", neked nem húzza alá pirossal?


De a legfontosabb: akadj le másokról, sokkal könnyebb lesz az életed. Mit fáj neked, hogy más lányok hogy öltözködnek? Csiszolgasd a saját hibáidat, abból is van épp elég.

2016. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
4%
Ezt én is észreveztem, amit a kérdező. Még bőven a kamaszság előtt álló kislányok valóban így öltöznek. És nem szól nekik senki.
2016. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes az is, mikor egy ducibb kb. 9 éves lányon egy fekete egyrészes ruha, combjánál kivágva úgy, hogy kilátszik a fehér bugyija is.
2016. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!