Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha becsúszik a...

Szerintetek ha becsúszik a gyerek, akkor a legtöbb férfi csak muszájból marad a lánnyal?

Figyelt kérdés

Pl ha nagyon fiatalok a fiú 25 alatt van a lány még fiatalabb de becsúszik a baba.

A legtobb fiu szerintetek az abortuszra szavazna vagy muszájból a lannyal maradna?


2016. júl. 26. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt teljesen felesleges általánosítani. Egyén, helyzet függő. Van aki abortuszt akar, van aki muszájból marad, van aki boldog lesz, és örül.
2016. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Az első együttlétünkkor fogant a lànyunk, 3 nappal előtte jöttünk össze, de kb fél éve kerülgettük egymást. Ő 23, én 26 voltam.

Teljesen egyértelmű volt SZÁMÁRA hogy együtt neveljük fel.

Ez 3 éve volt, van már egy második, már tervezett babánk is.


Nem ismerem a statisztikát, de örülök hogy egy 'ilyet' fogtam ki...

2016. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy buta kérdés. Mi értelme ilyenen filozofálni, hiszen mindeki csak azt tudja elmondani, hogy "szerintem.... És az alapján lesz pontozva a válasza?
2016. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

23 evesek voltunk mikor terhes lettem,nem volt kérdés,hogy megtartjuk...kesobb mondta,hogy egy világ dőlt volna össze benne,ha nem akartam volna megtartani,"eldobtam" volna a gyerekunket.

Azota van még kettő...nem hiszem,hogy muszajbol van velünk :)

2016. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miert buta kérdés? Akiket csak az erdekel hogy a válaszukat jól pontozzák ne válaszoljanak semmire sem. Idióták 😂 én nem pontozok senkit
2016. júl. 26. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy milyen a kapcsolat, szereti a lányt milyen a fiú felfogása.
2016. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha felszínes kapcsolatban és ahol fiatalok teherbe esik a lány, a leggyakoribb az hogy szakítanak még akár mielőtt megszületne a baba. Sokszor az apa lelép... Vagy persze abortusz, de valljuk be az azért inkább a nő döntése szokott lenni a gyakorlatban, vagy a fiatal lány családjáé (támogatják-e stb.)

Persze nyilván van olyan eset is ahol muszájból együtt maradnak, de csak a baba miatt együtt maradni nem éri meg, az ilyen kapcsolatoknak nincs túl nagy jövője.

2016. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

De egyébként ezt egy férfin lehet érezni hogy most mért van veled - csak a baba miatt vagy azért mert amúgy is szeret-e. Ezt érezni abból ahogyan hozzád viszonyul, mindenből.

Ha nem szeret és csak a baba miatt van ott az nagyon hamar ki fog derülni és mást fog keresni.

2016. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen relativ, nem lehet altalanositani. Fugg a fiu-lany kapcsolatatol, a felek szemelyisegetol, anyagi helyzettol, eletkorulmenyektol, ertekrendtol. Rengeteg ferfi a tervezett baba mellett is otthagyja az asszonyt hazassagban es sok olyan ferfi van, aki a no mellett marad akkor is, ha nem hazasok es veletlenul jon ossze a baba. Sok olyan no van, aki kihasznalja a helyzetet es mondjuk a gyereket arra hasznalja, h megtartsa a ferfit, vagy azt hiszi, h egy ujabb gyerek majd megmenti a hazassagot. Hat, ezek a teveszmesek. De mondom, nem lehet igy altalanositani, m ez teljesen helyzetfuggo.

En - no letemre - sajat magam hagynam ott paromat, ha tudnam, h csak a gyerek miatt van velem tisztessegbol. Nem ereznem magam jol es a gyereknek sem tesz jot, ha azt latja a szulein, h csak kenyszerbol vannak egyutt.

2016. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!