Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol az anyarol...

Mit gondoltok arrol az anyarol, aki igy neveli a gyermeket?

Figyelt kérdés

Egyuttalszik a gyerekevel, ameddig az igenyli, nagyon gyakran, fel-1 orankent szoptatja, hordozza kendoben, a baba csak igy tud elaludni (fel eves lesz nemsoka), meg nem kezdte meg a hozzataplalast, pureset nem is akar adni neki egyaltalan, csak fott, parolt, nyers eteleket, ha majd tud ulni, de az meg tobb honap is lehet, nem ad nemi vizet sem, a baba nem kap cumit, vagy alvashoz plussallatot, es meg rovid idokre sem engedi, hogy ultessek a babat.


Ti mit gondoltok az ilyen anyarol? Elmondanatok neki a velemenyetek (nem tamadoan, hanem baratsagosan), ha jo kapcsolatban alltok vele (csaladtag)?


A baba egyebkent nagyon edes, mosolygos, szinte soha nem sir.



2016. júl. 28. 06:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom az olyan anyákról, amilyen TE vagy, hogy:


- beleütik az orrukat kéretlenül más dolgába

- okosabbnak hiszik magukat mindenkinél

- rohadtul unatkoznak

- baromi rosszindulatúak.

2016. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
54%

Egyedül a hozzataplalassal nem értek egyet, bar ha a baba nincs kesz ra, tehat próbálhatja de elutasítja, akkor azzal sincs gond.


Nem lehet beleszólni, esetleg cikkeket adhatsz neki de vagy megfogadja vagy nem

2016. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Kerdeseket sem tennetek fel neki, pl. hogy meg mindig nem kap vizet? (Mar elmondta parszor, hogy nem). Vagy hogy nem akarja mashogy altatni a babat, pl. Letenni? Tenyleg jo a kapcsolat.
2016. júl. 28. 07:19
 4/68 anonim ***** válasza:
89%
Az ő gyereke, az ő dolga. Semmi közöd hozzá. Mellesleg az ültetésben maximálisan igaza van.
2016. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
84%

Nekem biztos felszaladna a szemöldököm, ha egy olyan valaki akarna beleszólni a gyerekem nevelésébe, akinek fogalma nincs arról, hogy egy babát nem ültetünk, amíg nem tud ülni magától.


A baba vidám, mosolyok, nem sír. Mi kell még? Nem kell azonos elveket vallani, de el kell fogadni, ha valaki máshogyan csinálja. A végeredmény a lényeg, és itt minden rendben van.

2016. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
66%

Igazából ez szülőn múlik, hogy milyen módszerrel neveli a babát. Szerintem az igény szerinti szoptatasban és egyuttalvasban nincs gond. Sőt a hordozokendo is remek otlet. Nem ítélek el senkit sem ha másképp neveli a gyerekét mint ahogy én azt elkepzelem.


Az más tészta, ha a gyermek közben sérül vagy bantodas éri esetleg elhanyagoljak...

2016. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
8%
Egyedül a cumival és az ültetéssel értek egyet, a többi nagyon helytelen. Ha állandóan szoptatja a baba gyomra nem tudja feldolgozni és hasfájós lesz. Ha állandóan hordozza, akkor nem tud mozogni. Csak a babának tesz rosszat. De beleszólni nem lehet. A saját gyerekét úgy rontja el, ahogy akarja.
2016. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
87%

azt,hogy teljesen jól csinálja,én is így csináltam,kivéve a blw táplálást.

egyedül annyit mondanék,hogy a késői hozzátáplálás miatt vashiány alakulhat ki,az enyémnél volt,pótolni kellett,pedig én fél évesen elkezdtem.

2016. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Hasfajos volt, korabban idore etettek, bukott is, szegenykevel rengeteget kellett setalnia. Szoptatasi tanacsado mondta, hogy etesse nagyon surun, es azota teny, hogy nem bukik a baba es a hasfajas is szinte azonnal elmult.
2016. júl. 28. 07:38
 10/68 A kérdező kommentje:
Nagyon fejlett, meglepo, de annak ellenere, hogy ennyit hordozza, a baba mar majdnem maszik, igyhogy ezzel sem lehet neki ervelni.
2016. júl. 28. 07:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!