Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A háziorvos mikor írja fel a...

A háziorvos mikor írja fel a babának ami kell?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok és a védőnőm semmit nem mondott vagy hogy keressem fel a gyerek orvost most már bármikor szülhetek és ha netán beindul a szülés semmi gyógyszertári cuccom nincsen
2016. júl. 28. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk: mikor hazaértünk szólni kelet neki, házhoz jön, mond egy csomó dolgot, és akkor írja fel a recepteket.
2016. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor hazajottok, felhivod a valasztott gyerekorvost, aki kijon es hoz recepteket. Nekem elore ideadta a vedono, de az nem szabalyos. De szerintem te is megkerheted a tiedet.


(Nekem a korhazi gyerekorvos is adott recepteket)

2016. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hu megnyugodtam köszi a válaszokat
2016. júl. 28. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Aznap, mikor hazaengedtek a kórházból, hívtam a védőnőt, hogy megyünk haza. Ő értesítette a gyerekorvost (együtt jöttek), de a párom is bement a gyerekorvoshoz mielőtt jött értem, akkor megkapta a recepteket, így hazafelé ki is váltottuk őket. Tehát mire du. jöttek, már ott volt minden, és elmondták mi mire való, mikor kell beadni, stb...
2016. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem kaptunk semmi baj automatikusan fölírva, csak kérésre. Popsikrém nem kellett, Sudocrémet használok, a fürdetőkrémet kipróbáltuk, de nem vált be, a köldökre alkohol meg recept nélküli, azt se kaptunk receptre. Először csodálkoztam én is, de nem egyformák a szokások, kérdezd meg a védőnőt, nálatok hogy van.
2016. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, ja és nálunk nem jön ki a gyerekorvos, csak a védőnő, mert nem kötelező nekik. (Tényleg nem, nem akartuk elhinni, de jogszabály nem kötelezi az orvost, hogy kimenjen a frissen született babához.) Remek volt télen, friss császáros sebbel megoldani, hogy elvigyük az újszülöttet a rendelőbe... :( Szóval akihez kiment, örüljön. Mondom, kérdezz rá a helyi szokásokra!
2016. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél akkor, amikor hazajöttünk a kórházból, és kijött a gyerekorvos. Az elsőnél már az első nap jött, a másodiknál szombaton jöttünk haza, következő hét szerdán jött csak ki (előtte az asszisztense lecseszett telefonon, hogy mi az, hogy apuka nincs itthon, akkor ki fog elmenni a gyógyszertárba - mondtam neki, hogy akadjon le rólam, úgy érzem, ennek megoldására én is képes vagyok).

Szóval az első négy otthoni napunkat még gyógyszertári cuccok nélkül "éltük túl" :)

2016. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 39 hètre szültem csütörtöki napon, kedden elmentünk a dokihoz ès kiadott minden receptet. Ha megvan a telefonszáma hívd fel kèrdezd meg.
2016. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt kellett mennem a házi gyerekorvoshoz és minden receptet megkaptam.
2016. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!