Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy apuka nem...

Van olyan, hogy egy apuka nem mer egyedül maradni a 7 hónapos kisfiával? Mert a párom jó apa, de minden kifogása van hogy ne legyen vele egyedül itthon. Egyedi eset ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem egyedi. Nem kell eröltetni. Fél, hogy nem tud vele mit tenni,ha kakis, vagy nem jó ruhát ad rá a sétára, vagy nem fogja tudni megetetni...ezért hagytam alvás közben apára a babát. Később bátrabbak lesznek, de semmiképp sem érdemes eröltetni. Alvás alatt sem vigyáz rá? Mert arra nehéz kifogást találni...
2010. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Ha a gyerek hisztis,elkényeztetett,akkor nem csoda,hogy az apuka nem akar vele egyedül maradni.Nálunk már az első hónaptól egyedül volt velük,amikor én elmentem 1-2 órára otthonról.7-8 hónaposan ez hosszabb időre sem volt gond.Igaz,hogy egyik sem ordított utánam,ha elmentem hazulról.
2010. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés a hisztis baba/gyerek meg a félős apuka között! ráadásul egy 7 hónapos még nem is hisztis vagy elkényeztetett. Az én babám nagyon jó baba, de talán már most van úgy az apja hogy mer vele egyedül maradni. Ez ilyen belső félelem, hogy kakis-pisi pelus, jajj most mászik, miért nyűgös, mit csinál ilyenkor az anyja vajon vele? Kérdező! Hívd oda anyukádat vagy az ő anyukáját , aztán később úgyis egyedül is megy neki! (főleg ha már tud is kommunikálni a babával)
2010. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, mint pl. a párom, pedig már 10 hós a babánk. Nem igen lehet őket kettesben hagyni, mert ne tud vele mit kezdeni 5 percnél tovább :( pedig már mindent megpróbáltam :(
2010. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!