Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogi kérdés? Gyermekelhelyezés...

Jogi kérdés? Gyermekelhelyezési per? Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
A kisfiam 8 hónapos. Ugy alakult, hogy az apjával kulon koltoztunk. Haza pakoltam 500 km re tőle. Ivott szitkozodott fenyegetozott, a saját gyerekere kivanta hogy legyen beteg es hasonlok. Le sem tudom irni miket. :-( . Nem birtam tovabb.Ennyi roviden. Kérdésem, hogy ezek utan ha beadom a birosagra a papirt , amiben kérek gyerektartast, ő elviheti haza? nagyon nem akarom hogy 500 km re cipelje a gyerekemet ezek utan! Felek!Hogyan láthatja? Vagy ez a birotol fugg?
2016. júl. 28. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vannak még olyanabbak is ,de nem ez a lényeg sajnos aki alkalmatlannak bizonyul a családban a gyereknevelésre hamar kiesnek a prixisből .Ez még mindíg jobb mint egy ilyennel egy fedél alatt .
2016. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lesz vajon lehetosegem arra hogy uzeneteket mutassak? És ha o hazudik rolam valamit?
2016. júl. 28. 17:12
 13/17 A kérdező kommentje:
én nem irkáltam semmi rosszat o viszont igen. hajlamos hazudozni hogy szegyenitsen.
2016. júl. 28. 17:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pernél az üres szavak nem bizonyítékok! Ahogy a te szavaid sem lennének azok, ha azt mondanád, hogy verte. (Mivel nem tudod bizonyítani) Ettől ezért nem kell félni. Ha mond valamit el kell mondani, hogy hajlamos a hazudozásra. Alá kell támasztani az állításokat. Neked ezek szerint menni fog. Esetleg, ha lenne más is aki hallotta, az segítség lenne. De inkább ne legyen, mint hogy hazudj!
2016. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jajj dehogy hazudok. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat Neked! Valamennyire megnyugtattál. Szép estét!
2016. júl. 28. 18:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Az előzők vagyok :Nem bizonyíték az ilyesmi ,mert személyiségi jogokat sért ,a bírónő majd megtalálja ugy is azt a pontot ahol már tudni fogja ki a bűnös .Nagyon ügyes praktikáik vannak de nem harapnak .
2016. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mielőbb add be a gyerekelhelyezést, mert így ha megfogja és elviszi, nem tehetsz semmit, mivel ugyan annyi joga van neki is a kicsihez, mint neked. Sajnos épp most volt ilyen esetünk, ott 1 éves a gyerek, apuka elvitte, nem tudunk semmit csinálni, mert nem volt gyerekelhelyezés.
2016. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!