Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem rossz a kis korkülönbség...

Nem rossz a kis korkülönbség a testvérek között?

Figyelt kérdés
Márciusban szültem a kisbabámat aki már fél éves. Még szopizik :). Július végén jött meg először a mensim és azóta semmi. Kétszer is végeztem terhességi gyorstesztet, és mind a kettő negatív volt (tehát nem terhes-volt az eredmény). Ma kiderült a nőgyogyinál, hogy 7 hetes terhes vagyok. Iszonyatosan kétségbeestem!!! Mi lesz most? Összezavarodtam... Terveztünk második babát, de még nem ilyen hirtelen. A párom majd kiugrik a bőréből, úgy örül, de persze nem neki kell megszülni. Bátorítást kérek!!!
2008. szept. 29. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

szia nálunk 10hós volt a nagy mikor a kicsi megfoogant nagoyn könnyű szülésem volt és most már iszonyatosan jó testvérek a nagy másjuban volt 3 évces a kicsi pedig januárban lesz 2 éves

az elején nem vot olyan könnyű de aztán nagyon jó csak pár hónapig

a harmadik babát is így akartuk hogy kicsi legyen a különbség de sajnos nem jött össze mert elvetéltem de majd még sikerül


de egy szó mint száz sok boldogságot kívánok és őrülj neki nagoyn hogy babát vársz

sok boldogságot kívánok

2008. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

szia!

en alig varom, hogy legyen a lanyomnak kistestvere!( a lanyom 16 honapos) mar nem lenne az a nagyon kicsi korkulombseg!

2008. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Dehogy rossz! Én csak most fogom szülni az elsőt (37 hetes vagyok), de én sem szeretnék sokat várni a 2. gyerekkel. Igaz, egy picit szeretnék többet várni a 2. teherbeeséssel mint fél év, de csak azért, hogy picit regenerálódjon a szervezetem. A terhességem eleje igen megviselt, végig hánytam 4 hónapot, s most a végefelé nagyon kényelmetlen a poci (de azért imádom!), s 18 kg pluszban vagyok (magas, vékony alkattal). De ha véletlen terhes maradnék a baba fél éves korában, pozitívan állnék hozzá, mert nem hiszek a véletlenekben. Nézd a jó pldalát: nagyon szoros testvéri kapcsolat fog kialakulni köztük, nem lesz féltékenység a tesók között, s a szüléseket is letudod hamar. Örülj a pároddal! :-))) Sok boldogságot Nektek!
2008. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, megint én vagyok: mármint ha "véletlen" terhes maradnék - akartam írni. :-))
2008. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
87%
A FIAIM KÖZÖTT KIS KORKÜLÖMBSÉG VOLT,ÉVEK MULTÁVAL VALÓBAN JÓL KIJÖTTEK EGYMÁSSAL.DE ADDIG MINDÍG AZ AZ ÉRZÉSEM VOLT,HOGY NEM TUDOK KÜLÖN-KÜLÖN ANNYI FIGYELMET FORDÍTANI RÁJUK AMENNYIT SZERETNÉK,ÉS ŐK MEGÉRDEMELNÉNEK.16 ÉV KORKÖLÖMBSÉGGEL MEGSZÜLETETT A HUGUK.AKKOR MI MÁR NEGYVEN ÉVESEK VOLTUNK,TERMÉSZETESEN VÉLETLENKE VOLT,DE AZ ISTEN AJÁNDÉKA LETT.AKKOR JÖTTÜNK RÁ,MENNYIT SZÁMÍT,HOGY AZ ELSŐ PÁR ÉVEN KERESZTÜL TUDTUNK KÜLÖN FIGYELMET FORDÍTANI RÁ.ARRÓL NEM BESZÉLVE,HOGY AMIKOR A FIAIM KICSIK VOLTAK ANNYIRA FÁRADT VOLTAM,HOGY MINDENT JÓL CSINÁLJAK,HOGY MAJDNEM ÖSSZEROPPANTAM.HIÁBA SEGÍTETT A FÉRJEM AMIBEN CSAK TUDOTT,A NAGY "PUTTONY" AZ ÉN VÁLAMON VOLT.PERSZE MÁS A TE ESETED MERT MÁR JÖN A BABA,SOK BODOGSÁGOT KÍVÁNOK HOZZÁ ÉS NAGYON SOK ERŐT!
2008. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!