Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Tényleg olyan rossz a fiúk részéről?

Figyelt kérdés

17 vagyok, a fiú, akit szeretek pedig 22.

A tesóm szerint iszonyatosan rossz lehet a pasinak, aki már egy érett férfi, hogy egy kis tizenhét éves a barátnője. Nem érzem magamat kislánynak, sok mindenen mentem keresztül, ami óvatossá tett. De ha a fiúnak tényleg ennyire rossz, nem akarok neki semmi bajt okozni... Csak szeretem. Nekem mindegy, hogy huszonkettő, nem arra megyek, hogy jó legyen az ágyban vagy hogy tapasztalt legyen. Csak kedves volt, beleszerettem a természetébe és a külsejébe is.


A kérdéseim azok lennének, hogy egy fiú számára tényleg olyan rossz, ha a lány és közte öt év van? Vagy gáz? Esetleg komolytalan?



Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2011. júl. 25. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogy rossz, a 17 már nem rossz. Ha nem üres fejű ... vagy. Legalábbis nekem nem. A szép és aranyos vagy, minden ok.

De mindneki más.

2011. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ha a lány sokkal fiatalabb mint én, persze én 17 vagyok, szóval egy 13 évessel valószínűleg nem jönék össze, de ha 22 lennék szerintem a 17-18 a minimum, igazából attól függ, hogy mennyire vagy érett, nem fizikailag, hanem agyilag, mert a kisp*csákat én sem szeretem, bár ahogy leírtad te biztos nem vagy olyan, ha pedig a srácnak gondja lenne és tényleg szeret akkor úgy is megmondja, szerintem emiatt ne aggódj
2011. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én 24 évesen jöttem össze a 17 éves barátnőmmel és remekül kijöttünk. Ha nem akarod, téged sem fog zavarni ez a különbség, egyébként sem jelentős szerintem.
2011. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar az, hogy köztünk ennyi év van. A szüleim között majdnem a kétszerese van és anya sem ellenzi egyáltalán.

Csak a tesóm egy kicsit elbizonytalanított, úgy érzem, hogy nem érdemlem meg, mert fiatalabb vagyok... Ez nem túl logikus.. De lehet benne valami? :S

2011. júl. 25. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A tesód jár vele vagy te? Ne törődj már az ő véleményével!
2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem mindegy, hogy huszonkettő, nem arra megyek, hogy jó legyen az ágyban vagy hogy tapasztalt legyen. Csak kedves volt, beleszerettem a természetébe és a külsejébe is. "


Hát persze. Az bizonyára véletlen, hogy pont 22 éves. Gondolom van kocsija, pénze és menő cuccai. Még csak véletlenül sem egy korodbeli kell, mert te ugye sokkal érettebb vagy.

2011. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én barátom most lesz 19, én meg 26 :))):$ lesz.rjuk a kort:) tök harmóniában vagyunk :)
2011. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 18 vagyok és szintén egy 22 éves srác tetszik..már lassan egy éve..egyből megtetszett amikor megláttam :)

valamikor úgy érzem,hogy pont jó ez a korkülönbség,valamikor meg azt,hogy biztos nem kellenék neki..vannak nálam sokkal tapasztaltabb, szebb nők..

amúgy viszonozva van ez a szerelem?

2011. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baromsag. 22 evesen meg nem sok erett ferfi van a mai vilagban. Teljesen jo neki egy 17 eves lany.
2011. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 23:17-es.

Igen, van autója, a SZÜLEInek van pénze. Az én szüleimnek is van pénze, arra nem szorulok és most teszem le a jogsit, tehát vár rám az autó. Az, hogy menő cuccai vannak-e... Hát... fogalmam sincsen, nem néztem meg a farmerja és a cipője márkáját, amikor láttam. De meg kellett volna, igazad van. Armani alá nem adunk. Ha legközelebb jelentkezem, a méretet is elmondom csak neked. ;)


Most gúny nélkül: Nem érdekel a kocsija, sem a pénze. 17 évesen nem leszek olyan lány, aki a pénzre hajt, vagy menő cuccokra. Nincs mire elköltenem, amit szeretnék, dolgozom érte vagy spórolok rá. Nem tudom miért gondolják rögtön azt, hogy a pénze kell és hogy már ennyi évesen mindenki elkorcsosult... Persze, vannak olyanok, akik ezt is figyelembe veszik.



A többieknek pedig köszönöm. Aranyosnak találom a 19F-26L kapcsolatot. :)) Sok sikert kívánok, én szurkolok. Remélem jól ki fogtok jönni még sokáig. :)

2011. júl. 26. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!