Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig szedtétek a terhesvitam...

Meddig szedtétek a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Én most 33 hetes vagyok, már 2 hete kb nem szedem, elfogyott a hipp natal, van még pár szem elevitem, kb 1 heti adag, de nem tudom, beszedjem-e, kell-e még szedni.


Ti meddig szedtétek, meddig ajánlják? Császár lesz a 38. héten, ha ez számít


2016. aug. 2. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én szoptatás alatt is szedtem, Femibiont.

A terhesség vége felé kétnaponta szedtem már csak.

2016. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Semeddig, és egészségesek a gyerekeim.
2016. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elején próbálkoztam vele de mindíg kihánytam valamiért aztán megnéztem mit tartalmaz .Nagyon csekély a vitamintartalma a terhesvitaminoknak ezért én külön külön vettem meg lenkeis formában van ami G&G de nekem megérte mert lehet 4szer annyiba kerül mint egy 3-5 ezer forintos vitamin és használt nem hánytam ki nem émelyegtem tőle.Legalább 3 éve szedem a vitaminokat tehát nem változtatok semmit.Emellet persze kilószámra eszem az almát kivit banánt mandarint stb.Nem hagyom abba amíg meg tudom vásárolni őket.
2016. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
alapból én is szedtem vitamint, scitec-eset, de azt terhesség alatt nem mertem. Igen, valóban igen alacsony a vitamintartalmuk, férjem meg is lepődött rajta. Akkor ezt a párat még néha-néha beszedem, de venni nem veszek már
2016. aug. 2. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétig, aztán volt egy vérkép és célzottan szedtem a hiányzó dolgokat (D-vitamin, magnézium, vas).


2: a terhesvitamin neked van, azért terhesvitamin a neve és nem magzatvitamin.:) A te fogaidnak, bőrödnek, szervezetednek segít, mert elveszi tőled a magzat a dolgokat.

2016. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7 hónapos a babóm, még most is szedem. A szoptatás ideje alatt végig tervezem
2016. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14. hétig. Akkor abbahagytam minden tabletta szedését.
2016. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első három hónapba, de nem minden nap, csak kb. 2-3 naponta.
2016. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 (nagy) dobozzal szedtem be, örültem hogy ennyit bevettem, valahogy mindig elfelejtem szedni a vitaminokat :D
2016. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34. Héten leállította a doki a Femibiont. Szoptatáskor újra szedhetem. Fogom is, terhesség előtt is szedtem multit, igaz 2-3 naponta. Azt vettem észre, h igényli a szervezetem, pedig egészségesen étkezek.
2016. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!