Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek kislánya van külsőre...

Akinek kislánya van külsőre kire hasonlít jobban, anyára vagy apára?

Figyelt kérdés
És ha már idősebb a kislány akkor kire hasonlít jobban belsőre? Ez is érdekelne. És hogy miben külsőre és miben belsőre?
2016. aug. 3. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kisbabakènt mindkét szülő vonásai látszódtak, a nagyobb kislány most 5 évesen totál anyósukra üt, de még mozgásban is.a kissebb (1,5 éves)kisfiu meg tiszta após.
2016. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*a kislány arcvonásai, fejtartása, járása, vékonysága amik anyósé

A kisfiú hízásra hajlamossága, nagyon pufi arca apósé.

2016. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A nagyszülőkre való hasonlatosságot keresd, mert az F2 nemzedékben (unoka) jönnek ki a nagyszülők tulajdonságai. Viszont ne feledd: a személyiség tulajdonságai, a lelki tulajdonságok is !
2016. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nagyobbik tiszta apja, a kisebbik tiszta anyja külsőre, mindkettő anyára hasonlít a tulajdonságokban, főleg a nagyobbik.
2016. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6 éves a kislányunk. Kinézetre pont úgy néz ki, mint én ilyen idősen 😊. Természetben viszont inkább az apukája.
2016. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagylányom 17 éves, pici kora óta a "hasonmásom". A kicsi 7 éves, kezdetben apára hajazott, most már anyós vonásait is látom benne, belőlem semmi.

Jellemre, habitusra mindkét csajszi az én követőm.

2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 éves már jó ideje a dédijére hasonlít, anyai ágon...belőlem is van benne valami (anyukája vagyok) de inkább a dédi..a férjem családjára abszolút nem hasonlít.
2016. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lányom 4éves lesz, pontos kicsi énem,de alkatban az apja. Jellemben?Még nem tudom,eddig hálidten apjára nem hasonlit. második még pocakba,nem tudjuk miféle lesz.
2016. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2 éves.

Már az ultolsó UH-kon viccelődött a szonográfus, hogy nem kell apasági teszt, klónoztuk.

Az utóbbi hónapokban kicsit inkább rám kezd hasonlítani.

De a szeme, orra egyértelműen, karakteresen az apjáé. A fejformája, füle az enyém.

Mivel a férjemnek markáns arcvonásai vannak, a nagyobbik (már huszonéves) lánya is örökölte őket. A nővérére jobban hasonlít, mint rám, általában őt nézik az anyjának, ha jelen van.


Temperamentumra pedig a dédnagyanyja (apai nagymamám). Utasítgat, rendezget, "gyere be, menj ki, gyere be, ülj le, most ülj oda, most állj fel"

Egyébként a másodunokatestvére is ilyen jellem (közös dédnagymama), ő 2 évvel idősebb, szintén kislány. Ő viszont külsőre az anyja fénymásolata, az apjából semmi nem látszik rajta.

Van egy bátyja, ott inkább keverék az arcvonás, mindkét szülőjét látom benne, unokatesómat is, a férjét is.

2016. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, de a bátyámék 10 éves lánya tiszta anyukája. Megjelenésében és belső tulajdonságaiban egyaránt. Én pl egy az egyben apámra ütöttem nő létemre. Ilyen is van. és nem mindig jár vele rosszul a gyerek. Markáns vonásaim vannak, de én szeretem :)
2016. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!