Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátnőm teljesen be van...

A barátnőm teljesen be van indulva, hogy neki márpedig kislánya lesz. Mennyire egészséges ez? 26/F 26/L

Figyelt kérdés
Alig, hogy kiderült, hogy terhes ő már vásárolja a kislány ruhákat, tervezi a lányos babaszobát. Folyton arról beszél, hogy milyen jó lesz majd ha nagy lesz terveznek csajos programokat stb. Mondom nem a barátnőd lesz hanem a lányod (ha ugye lány lesz). Erre megsértődik... Meg mindig mondom neki, és mi lesz ha kisfiú lesz? De szentül meg van győződve, hogy neki csak lánya lehet. Szerintem ő még éretlen az anyaságra pedig már 26 éves. Néha olyan érzésem van, hogy ezt az egész babaprojektet ki akarja sajátítani magának. Mintha én nem is léteznék. Szeretném megkérni amúgy a kezét, de megijeszt ezzel a gondolkodásmóddal.
2016. márc. 11. 08:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Hormonok. Itt még meredekebb dolgok is lesznek. :) Amúgy meg ha úgy érzi hogy lány lesz, akkor lány lesz. Én még terhes se vagyok, de biztos vagyok benne hogy fiam lesz. ;)
2016. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Tombolnak a női hormonok, minden teljesen rendben van. Ha szereted, vedd el nyugodtan, terhesen senki sem önmaga. Biztosan nagyon aranyos. Ha mégis fiú lesz, vigasztald azzal, hogy majd a második lány lesz. Sok boldogságot! :)
2016. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Én amikor megéreztem a terhességet, egyszerűen tudtam, hogy fiam lesz. Persze azért vártam, hogy bebizonyosodjon, de meg voltam róla győződve. Az is lett :) Dolgoznak a hormonok, ez még csak a jéghegy csúcsa. Viszont nem tudom mi alapján érzed úgy, hogy ki akarja sajátítani a babavárást, gondolkodj el, hogy jogosan érzed e? Ha igen, akkor egy jó pillanatban beszélgess erről vele.
2016. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 mantis religiosa ***** válasza:
54%

Egyik baráti pár hölgytagja mindhárom gyereke esetében MEGÁLMODTA a születendő baba nemét, és NEM TÉVEDETT!!!


Amúgy meg örülj Vele együtt! Ne ellenkezz állandóan, osztozz az örömében! Ha folyton csak ignorálod, azzal csak azt éred el, hogy helyetted mással osztja majd meg azokat a dolgokat, amik boldoggá teszik!


És készülj fel! Itt valóban a hormonok diktálnak, lesz még 1-2 dolog amin meglepődhetsz.


Kérj tanácsot szüleidtől, mire számíts, hogy készítsd fel Magad, mert szerintem Te sem vagy érett még erre a dologra. Ha már az elején külön utakon jártok, hogyan fogjátok KÖZÖSEN felnevelni a GYEREKETEKET?

2016. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Nekem még az utolsó uh-n is fiút mondtak, de egyszerűen éreztem, hogy lány lesz. NEm vásároltam nagyon lányos cuccokat, mert hátha később még hasznos lesz fiúnál is alapon, és nem is volt fontos, hogy lány legyen, egyszerűen annak éreztem. És lány lett :)
2016. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Az én édesanyám is kijelentette, hogy lány leszek, mert hogy ő mindig is lányt akart, meg így, meg úgy.. Tomboltak a hormonok, egy percre sem gondolt arra, hogy esetleg fia lesz. Ilyenkor teljesen természetes,hogy így rápörög erre, majd később lenyugszik, aztán jön egy másik dolog, amire rápöröghet. :D Ilyen ez. Te csak támogatni tudod jelen pillanatban.

Ha a terhesség előtt nem volt ilyen, akkor nyugodtan kérd meg a kezét.

19/L

2016. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

Nekem egy pillanatig nem volt kétségem afelől, hogy fiam lesz. Igazából hónapkokkal a teherbeesés előtt tudtam, hogy fiam lesz. a kislány nem volt opció, nekünk sem volt, szóba sem került.


Ne próbálj belelátni egy terhes nő agyába... jobban jéársz ;)

2016. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

Ja, és örülj a kislánynak, mert a kislány a tiéd lesz :) csak a tiéd. te leszel az ideál, te leszel a herceg, a szerelem.

Ellenben egy kisfiú szemében (jópár évig) csak az leszel, akivel osztozni kell anyán :o

2016. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Te meg beszélj neki arról, hogy milyen klassz lesz, amikor két szuper csajjal feszíthetsz az utcán.:-) A babaszobát azért inkább tervezzétek uniszexre, a női megérzés általában műxik, de nem mindig. Amúgy ennek a hormontombolásnak van az apukákra nézve kedvező hatása is, nézd a dolgok jó oldalát.:-)
2016. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Lehet csak a hormonok , nem tudom mert en meg nem vagyok terhes , de en is ezzel ugy vagyok hogy lanyt szeretnek , hat majd kivancsi leszek hogy vegul is mi lesz ! most az iden szeretnem ha osszejonne ! :) en szerintem azert is szeretne lanyt ,mivel megtudja novelni a hajat , meg tud fodraszkodni rajta , es tobb mindent tudsz beszelgetni vele ,, legalabb is en ezt gondolom !! amikor megtudjatok hogy mi lesz , ird meg :)
2016. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!