Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek kislánya van külsőre...

Akinek kislánya van külsőre kire hasonlít jobban, anyára vagy apára?

Figyelt kérdés
És ha már idősebb a kislány akkor kire hasonlít jobban belsőre? Ez is érdekelne. És hogy miben külsőre és miben belsőre?
2016. aug. 3. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2 éves, apja is benne az arcvonásokban, de én is. Apjától inkább a "huncut"nézése(de lehet hogy kinövi mert nagyon ritkul, mostanában csak ha "rosszalkodik"akkor látom csak), arcforma(keskeny áll), mosolygásnál picit "gödröcskés"(ha valaki ismeri, tudja miről irok) füle, szája. Én meg az arc "középső" részében vagyok, orr körül, szóval pont az egész összhatás, mintha az én tekintetem lenne.


Amikor szomorú, meg tiszta nagyi(anyukám),a nézése is, és hogy olyankor oldalra biccenti a fejét. Lábujjai vegyesek.


Habitusra nem tudom mennyi a tanult, utánzott reakcio, önkifejezés, nevelés hatása, és mennyi a gének hozta természet benne.

Egyelőre annyi különbséget látok, hogy bölcsiben nyitott, barátkozos, segítőkész, én meg még óvodában is "sarokbanülős"elvonulis típus voltam(de engem nem szoktattak, csak bedobtak, ráadásul két bölcsibe két oviba is jártam, folyamatos költözések miatt.lehet ez sokkolt csak)

2016. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*o fiam van, most jut edzembe csak lányrol volt kérdés
2016. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Másfél éves, egyikünkre se hasonlít külsőleg :D Szerintem az utcán mindenki azt hiszi örökbe fogadtuk vagy a postás van a dologban. Mindketten barna hajú barna szeműek vagyunk, lányunk szőke hullámos hajú, nagy kék szemű, a vonásai se hasonlítanak ránk. Az anyósomra hasonlít, ahogy a kiskori képeit néztük, tényleg teljesen rá ütött. Természetére nyugis, mosolygós kislány, kíváncsi leszek milyen tulajdonságai lesznek később. Azért remélem belsőre nem fog ennyire anyósra hasonlítani, mert elég nehéz természetű nő.
2016. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11 hónapos lányunk az én kiskori másom ( anya ) többről egyelőre nem tudok nyilatkozni.
2016. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hétéves, kezdettől fogva a férjemre hasonlít, már a 4d UH-n is, de a szeme az enyém (szoktam mondani, mint Harry Potternek). Ami elég jó kombi szerintem, jól járt vele, tényleg szép. Kis gombócfej.
2016. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest mar en felszerettem volna tenni.

2 fiu utan szulettek fiu-lany ikreink. Most 2 es fel honaposak.

A legidosebb fiunk (7 eves) tiszta apja es nagyapja (ferjem apukaja) , termeszetileg is es kulsoleg is.

A kozepso fiunk ( 4 eves lesz) tiszta Apukam kulsoleg, termeszetileg is hasonloak de van benne belolem is :

A legkissebbik fiunk megint inkabb a ferjemre hasonlit illetve fejformaja mint az ocsemnek. Termeszetileg nem tudok nyilatkozni , allando figyelmet igenyel a draga :)

A kicsi lanyunk mikor megszuletett ram hasonlitott. Most 2 es fel honapos, egyszeruen nem tudjuk eldonteni kire hasonlit.:D Sokszor csak nezem es nezem de nem latok benne ismeros vonasokat. Az ikertesojaval tok kulonbozoek. Gondolom majd idovel valtozni fog. Alkatilag az apja csaladja mert kis vekonyka pedig jo etvagyu az ikertesoja meg egy kis gomboc olyan dundi :)

2016. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja es a kislanyom egy igazi angyal. Eszik-alszik, ha ebren van elnezelodik, sokat mosolyog, allandoan jar keze-laba.
2016. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!