Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Próbálkozzak tovább? (cumi).

Próbálkozzak tovább? (cumi).

Figyelt kérdés

Igènyli kèri a cumit de mègis kitolja a nyelvèvel.Ha fogom neki örömmel cumizik.


Doktornö szerint próbáljunk másikat mam,nuk,cseresznye nonamet próbáltuk.


Kb 2hónaposan rendesen ö tartotta a szájába de most nem akarja.Nem èrtem.Olyan sok különbsèg van cumi cumi között hogy 10után találjam meg a megfelelöt?


2016. aug. 6. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben nem erőltettem, belenyugodtam, hogy nem igényli a cumit. Szerencsére azóta sem, most 15 hónapos.
2016. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sír a cumiért, nem erőltetném. Legalább nem kell később ilyen-olyan trükkökkel leszoktatni.
2016. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki , hogy nem akar cunizni Az én kicsim sem akarta először , de csak ráerőltettem. A vége az lett , hogy kb. másfél éves koráig kordában tudtam tartani a cumizását , nem cumizott állandóan , nem dugtam az első nagyobb sírásnál a szájába , mégis 2 éves kora körül teljesen rákattant , éjjel-nappal cumizott. Most 2 éves és 9 hónapos. Csak alváshoz adom oda , de nagyon nehéz volt ezt élén. Azt sem tudom , hogy fogom leszoktatni róla. Ha újra kezdhetnèm soha nem adnék cumit.
2016. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 10-20 ezer ft-ot költöttem cumira,tényleg mindent kipróbáltunk(TT,Avent,Nuk,Mam,Chicco,stb.)latex,szilikon,fogszabályzós,nyújtott,cicire hasonlító forma,minden.Nem kellett neki!A 2 nagyobb gyerek cumizott,az is igaz,hogy Ők nem sokáig szopiztak(az egyiknél 4. héten megjött a mensim,és onnantól nem kérte(a tej íze olyankor megváltozik),a második hipotón baba volt,így nem volt elég ereje,kitartása(az arc,szájizmokat is érintette)a szopizáshoz),a legkisebb első perctől igazi vákum volt.Én 5-6 hét után feladtam,és nem is kellett neki soha.DE!!!!Több,mint 2 éves koráig szopizott,akkor egy betegség(kéz-láb-száj fertőzés)miatt kórházba kerültünk(én is bent voltam Vele 0-24-ben),és akkor leszokott a szopizásról(a szája tele volt aftával,olyan fájdalmai voltak,hogy enni-inni se tudott napokig).Ettől függetlenül a ciciről nem tudott lemondani,a mai napig-4 éves-esténként,vagy ha fáradt,szomorú,megfogja.Arról már leszokott(vagyis szoktattam,nem kis melóval),hogy ezt publikusan is megtegye,de ha itthon vagyunk(vagy privát helyen),és az ölembe ül,egyből "cicizik".Cuki,meg édes,de már egyre többször nem esik jól nekem.Most azt mondanám,akkor inkább a cumi,mert az el lehet venni.Ezt meg hogyan?Amint felém fordul,vagy altatom,vagy az ölembe ül egyből keresi.Olyan,mint az ujjszopás.Nem lehet levágni a gyerek ujját.
2016. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!