Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megnéznétek a következő...

Megnéznétek a következő babakocsit? Elég kedvező az ára, szerintetek megvegyem?

Figyelt kérdés
Www.Brendon.hu/Products/ViewDetails/26190? storetype=webstore&store=-1
2010. ápr. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

De ezt neked kell eldöntened, neked kell tetszen:)

2010. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd meg, ha van hozzá mózes. Újszülöttnek nem kényelmes a hordozó sokáig. Barátnőmnek hasonló kocsija volt, nagyon sajnáltam szegény kislányát, mikor mellére bukott fejjel aludt benne...
2010. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem se tetszik,de te tudod...


(15 kiló terhelhetőség nem kicsi? és ha akarsz pakolni is bele,mert mondjuk vásárlás közben a gyerek ölbekivánkozik?)

2010. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik. eleve nem tetszik,ha pici babát hordozóban sétáltatnak... Ennyiért biztosan találsz olyat is, amihez van normál mózeskosár-rész is...
2010. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyan ezt a kocsit akartam megvenni én is,mert nagyon jól néz ki,viszont tényleg nem jó újszülött korban.Ezt a kérdést én tettem fel anno,ha gondolod nézd meg,nekem se ajánlotta senki.Mi azóta takot vettünk,igaz kicsit nehezebb,viszont nagyon massziv szép kocsi,és minden van benne,mózestól kezdve a hordozóig. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2010. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, bár elég furán néz ki.
2010. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!