Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megírnátok a tapasztalatotokat...

Megírnátok a tapasztalatotokat (apa-lánya kapcsolat)?

Figyelt kérdés

Van egy 21 hónapos lányunk. Természetesen apa szeme fénye, imádják egymást.

Poénkodtunk valamelyik nap, hogy röpke 14-15 év és kezdődik a randizás (tudom már hamarabb is szoktak, de legyünk optimisták :)). Erre a férjem félig poénosan közli, hogy ne is mondjak ilyet, mert az ő pici kislánya...stb.

Akiknél nagyobb lány van már, ott az apa hogyan fogadta az első randizások hírét? Ez csak vicces dolog vagy valóban kicsit megviseli az apákat? (Itt nem arra gondolok főleg, hogy megnőtt a lány, hanem eddig ugye apa volt az "egyetlen" férfi/fiú/ az életében és most osztozkodni kell.)

Apák tapasztalata is érdekel, ha netán ebbe a témakörbe téved :D


2016. aug. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ugyan így reagált a napokban (10 éves lesz a lányunk hamarosan). Régebben azt mondta majd fiúzzon a gyerek 18-20 évesen.. :D nos.. ezt már sikerült levinni 16-17 évre! :D
2016. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor nektek már közelebb van ez az időszak.

Nálunk is 20-25 közé tette eredetileg az első randit apuka :)

Arról viszont hallani sem akar, hogy a kislánya egyszer szintén férjhez mehet, összeköltözhet a fiújával, ne adj isten gyereket is szül, ami azt jelenti, hogy egyszer valaki (remélem jó soká) hozzá fog érni.

2016. aug. 8. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
15 éves a lányom. Még nem randizik, de mindig voltak fiú barátai, így természetes nekünk, hogy járnak hozzánk, a lányunk meg hozzájuk. Már van egy fiú, aki tetszik neki, társaságban szoktak eljárni többen. Akkor érzem, hogy apu kicsi lánya és elő a puskát, amikor hangosan gondolkodik, hogy szerinte tetszik neki éppen valamelyik. Persze rossz fiúra tippelt, és láthatóan megkönnyebbült, hogy egy másik a jelölt. De ha tényleg randira kerül sor, szerintem ideges lesz. :)
2016. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apa arra nevelt hogy legyen tartás bennem. Amikor tizenévesen sirtam egy fiu után es hivtam volna es találkozni akartam és sehogysem hagyott nyugodni, elbeszélgetett velem. És én a nagy harcban pár szava után megálljt mondtam magamnak...


Aztán az első barátom csak félév mulva jöhetett be, addig a ház előtt várhatott csak.mindig csak pár szot váltottak.amikor eljött az idő hogy kialakult bizalom és együtt gitároztak, könnyes lett a szemem...

És amikor összekaptunk egy félreértésen, épp éjszaka volt, nem volt közlekedés, koboroltam az utcán céltalanul és azt hittem megáll az élet, pár érdekes srác "belémkötött" akkor mentem csak haza.erre apa mondta, itt volt a barátom, keresett...Apa mondta.Apa....


És volt tartásom.elmondtam neki csak azért jöttem hogy elmondjam szeretem, mert soha nem tudtam mondani valahogy, es ha ugy látja jonak, elengedhetjuk egymást megértem, nagyon örülök hogy el tudtunk bucsuzni.és elindultam.és megnyugodtam.de megszolitott és azt mondta gyere vissza.

Aztán jött az egymásra borulos siros átölelős kibékülés

2016. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoval az apának az volt a lényeg hogy egy nagybetűs nő legyen a lanyábol aki céltudatos és tanul és nem használják ki és ennek tudatában tudott bízni abban hogy a lánya már okos lesz egy randin.
2016. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!