Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó kapcsolat titka? írjátok le a véleményeteket, tapasztalatotokat

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 18:37
 1/10 CptTomato ***** válasza:
100%
Jó szex, nyitottság, közös értékrend.
2014. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"A jó tartás titka ha a lábad nem ritka és nem a ballal lépsz jobbra"
2014. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egyik süket-néma legyen, a másik meg vak! :-D
2014. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a két fél jól kijön egymással.
2014. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Nagy néger fsz + lucskos szőrös pina :D
2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

számtalan apróság sztem, de talán amik (sztem) a legfontosabbak:

tisztelet, közös szemlélet, jó szex, türelem, kommunikáció.

És persze h szeresd a másikat.

2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hűség, szeretet, jó szex, közös értélrend.
2014. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindenkinek nyilván megvan a saját tapasztalata, így én is az enyémet írom le: szerelmes vagyok, és nem úgy, mint tinikoromban, hogy egy hónapig lángol, aztán vége, hanem folyamatosan, szinte napról-napra jobban, és egyáltalán nem gondolkozom azon hogy valaha is vége lenne. A párommal mindketten hiszünk abban, hogy az Úr egymásnak szánt minket, és szerintem ez a kapcsolatunk szilárd alapja. akármennyire is furcsán/ nagyképűen/ vagy akárhogyan hangzik, én mégis így gondolom, mert az első perctől úgy tekintünk egymásra, mint életünk egyetlen és örök párjára. együtt tervezzük a jövőt. sok-sok imán túl vagyunk és mivel csodálatos a kapcsolatunk, úgy gondoljuk ez maga az egyértelműen pozitív válasz. már maga a tény is hogy együtt lehetünk csoda, mert pár évvel ezelőtt még elég elképzelhetetlennek tűnt. Így hát ajándékként tekintünk egymásra és ebből fakad minden egyéb dolog is. Nem veszekszünk, nem féltékenykedünk, többet elviselünk a másiktól, mint egyébként más emberektől, de ugyanakkor igyekszünk is, hogy szerethetőek legyünk egymás számára. Egy kapcsolatba bele kell adni teljes szíved és lelked, de ugyanakkor normális dolog elvárni a viszonzást is. Mindenről tudunk beszélni, bármikor. A szerelmem egyben a legjobb barátom, lelki társam, edzőpartnerem, tanácsadóm, és persze a szeretőm is, ha úgy tetszik. Természetesen a harmónikus és szenvedélyes szerelmi kapcsolat gyönyörűen kifejeződik testileg is, ha egy pár igazán együtt van, akkor az hihetetlen szexuális élményeket is eredményez.

röviden összefoglalva: legyél biztos abban, hogy Ő az igazi, tekints rá ajándékként, szeresd és minden rendben lesz :)

2014. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tolerancia is talán
2014. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó szex , Alázat , Tisztelet , Megértés , Megfelelő kommunikáció , Humor , Kényelmes ágy :D meg még 1000-1000 más dolog amit hely szűke miatt nem sorolnék fel most :D
2014. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!