Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokatlan, hogy a gyerekem...

Szokatlan, hogy a gyerekem még 3. -ban is az elsős (hibátlan) iskolatatyiját használja? (Sőt, a tolltartójával ugyanez a helyzet. ) Ti minden évben újat vesztek?

Figyelt kérdés
"Elvárja", kéri a gyereked, hogy minden évben újat kapjon?
2016. aug. 9. 17:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
Elvárja. Mivel idáig egy évet bírt ki mindegyik, pedig nem szokott trehány lenni. És én is elvárom magamtól. De te most dicsekszel?
2016. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Az elso 2 evben ugyanazt a taskat es tolltarot hasznalta, 3.-tol kapot masikat amit jelenleg is hasznal, most megy 5.be.

Nem hiszem hogy minden evben kellene uj taska...

2016. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
Jujj, most azért értéktelen a válaszom, mert minden évben elszakad a táskája? :DDD
2016. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Amíg rá nem találtunk az ideális iskolatáskára, addig újat vettem, mert kellett. Tolltartóból nem kellett volna új, még bírta volna, de megunta a mintáját, szívesen vettem újat, nem rokkantunk bele. Nem kérte, én ajánlottam fel. Most már nagy, és most sem kéri. A kicsinek is ilyen márkájú táskát fogok venni, a tolltartókat pedig szintén cserélgetni fogom, ha megunja.
2016. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az en lanyom 4 evig ugyanazt hasznalta. Mikor elsos volt par honap alatt kiszakitotta, elnyuzta a hatitaskajat, akkor hagytam, hogy meg 1 hetig toldott foldott taskaja legyen. Tudta jol, hogy van penzunk masikat venni, de megsem vettem, majd akkor mikor keservesen meselte, hogy cikiztek miatta, es megigerte hogy mindig vigyazni fog a holmijara. Akkor olyan taskat kapott amiet csak o akart, nem erdekelt az ara es mai napig tokeletes allapotban van. Tanulja meg a dolgok erteket, ne csak az arat! Viszont most mar ideje ujat venni. Szerintem nem ciki ha tobb evig hasznalja a gyerek ugyanazt. Az en gyermekem nem ez utan nem is igenyelte, hogy ujat vegyunk.
2016. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A lányom táskája 1-től 4.osztályig bírta,5.-be vettünk egy újat,ami bírt már eddig 2 évet,remélem mér ezt a kettőt kibírja. :) A fiamnak 3 év alatt 3 táska!! Nem trehány a táskák a sz@rok...most szeptemberre vehetünk megint újat.Pedig az előzőek se voltak olcsók..ez a mérgelő. Szóval akkor veszünk újat évente ha muzsáj.
2016. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

52%-os, jól vagy?


Mivel dicsekszem? Azzal, hogy nem szakadt szét a gyerekem táskája?

Más válaszoló meg leírta, hogy nem rokkan bele anyagilag az új vásárlásába. (Neki egyébként köszi a normális választ.)

Mindkettőtök az anyagi oldaláról közelítette meg, pedig a kérdésben szó nincs árról, minőségről. Érdekes...


Felejtsük el az anyagiakat is, meg a sznobizmust is.

2016. aug. 9. 18:00
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
3-as! Nem azért vagy lepontozva sztem,mert újat veszel a gyereknek,hanem ahogy előadod magad. :D ,,De te most dicsekszel?" - ez mi ez már?? :D Mennyi idős anyuka vagy? Vagy direkt trollkodsz? Nem dicsekszik a szerencsétlen kérdező,csak gondolom találkozik olyan nagyarcú anyukkal,akik minden évben verik a nyálukat a tanévnyitón,és kinyomott mellel hencegnek mi mindent kapott a gyerek szeptemberre..lassan már a gyerekeket is lecserélik..nehogy már az is ugyan az legyen jövőre is! :D Szégyen!!!!
2016. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%

Nem, azt is írtam, hogy nem kérte, én ajánlottam fel az új tolltartót. Ez volt a kérdés, nem, hogy elvárja-e? Ebből kiderül, hogy nem várja el.

Nem az anyagiak miatt írtam, hogy nem rokkanunk bele, mindenkinek magánügye a pénze, nyilvqn nem cenném meg, ha sokallnám. Azért, mert jól tudom, hogy sokan ilyen indokból nem vesznek új tolltartót, nekem viszont fontos, hogy tetsszen a gyereknek, amiben a dolgait tartja. Ez nem sznobizmus. Nem gondoltam, hogy mindent alaposan meg kell indolkolni.:)

2016. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem-nem, pontosan értettelek, bocsi, ha úgy jött le, hogy "piszkállak". :)
2016. aug. 9. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!