Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öltözködés szülés után hogyan?

Öltözködés szülés után hogyan?

Figyelt kérdés

7 hete szültem és gondban vagyok az öltözködèssel.A régi ruhák még nem jönnek rám, de a kismama ruhákat már nem akarom felvenni.Gondoltam veszek néhány ruhadarabot amit a formám visszanyeréséig hordanék.Mit ajánlottok?Kedves anyukák Ti hogyan öltözködtök/öltözkedtetek szülés után?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 9. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt, gyorsan visszament a hasam kb 2 hónap, nem vettem új ruhákat, csak pl farmer helyett cicanacit hordtam.
2016. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanúgy ahogy terhesség előtt csak nagyobb méretben.

Előtte se tettem ki mindenem hiába voltam vékony, így nem kellett konszilidáltabb stílusra váltanom.

2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ,ennyi van rajtad. Én a terhesség alatt is igyekeztem nem kimondottan kismamaruhákat hordani, pl. nyári ruhát, gumis derekú nyári nadrágot, amit a hasam alá tűrtem, rugalmas pólók, stb. Én a másodikkal 5 kiló plusszal mentem haza, csak a hegem zavart a hasamon a nadrágoknál, így abból néhány hétig a gumisat és a lezserebbet viseltem, meg a mamagatyáimat, amíg nem lötyögött. Nyári ruhákat javasolnék, egyberuhákat, ha szereted.
2016. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alig vettem akkor ruhát. Szerencsés voltam, mert alig-alig jött rám felesleg. Szóval arra az időre nem vettem új dolgokat. Csak a nyúlósabb nadrágokat hordtam :)
2016. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én bizony a terhesfarmert hordtam, amíg nem ment vissza a hasam. A felsők között találtam jókat, és sok nemterhes terhesruhám is volt. Na érted. :D
2016. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3 honapos koraig nyari ruhakat hordtam (nem passzosakat, ujakat), aztan a regi ruhaim jok voltak.
2016. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy (ugyanazt) öltözködtem mint terhesség előtt.
2016. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Leggings és a megszokott felsőimből a nem testhez álló darabok.
2016. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágból simán a terhes farmert hordtam, meg vettem egy két méretbe megfelelőt. A régi felsőimből pedig azt, amit be tudtam gombolni a mellemen :-) Most divatosak ezek a mintás nyári nadrágok, gumis a derekuk, illetve az egybe nyári ruhák is tök jók.
2016. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bővebb pólóim amúgy is voltak, azok még terhesen is rámjöttek, szülés után is hordtam. Nadrággal nehezebb volt. Pár napig (vagy hétig) még a terhesnadrágomat vettm fel utcára, otthonra meg melegítőt. A súlyom szülés előtt is ingadozott, így volt egy-2 nagyobb méretű nadrágom, ami hónspokig jó volt rám szülés után.
2016. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!