Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nehéz terhesség szülés után,...

Nehéz terhesség szülés után, hogy hozzam rendbe a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Sokat vártunk a gyerekre, terhesen beteges voltam, veszélyeztetett. A férjem egyre több munkát vállalt magára, ez muszáj volt. Kicsit megviselte ez a pár hónap a kapcsolatunkat.Mióta megszületett a kisfiúnk sokat segít, de egyre letörtebb vagyok, sokat sírok ha nem látja senki. Nem értem mi van velem? Meg állandó féltékenység kínoz, ez előtte nem volt jellemző. Azt tudom,hogy nem léphet félre mert munka után hazajön, és ha felhív hallom, hogy dolgozik.
2016. aug. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele sokat. Tőle is kérdezheted, mire vágyik, mitől lenne jobb szerinte. Éreztesd, hogy hálás vagy, amiért veled van.

Arra is gondolj, hogy amit leírtál, szülés utáni depresszió is lehet. Beszélj egy dokival erről, egyedül nem tudsz kimászni.

2016. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős most a kisfiatok? Mikor megszületik a kicsi minden Anyuka szerintem érzékenyebb,nekem is volt olyan csak ránéztem a lányomra és sírtam,meg kell szokni az új helyzetet szerintem mindenkinek..de azért egymásra is kell időt szakítanotok. Közös fürdő,beszélgetések mikor alszik a kicsi és persze a szex az továbbra is fontos kell hogy maradjon. Szoktatok együtt lenni? Miért vagy féltékeny?
2016. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Öt hónapos. Szoktunk beszélgetni,munkából is felhìv mindig ha ráér. Együtt lenni kevesebbet szoktunk, a kicsi sokat sír. Nem tudom miért vagyok féltékeny, talán azért is mert tudom, hogy sok nőnek tetszik.Én meg sokszor fáradt vagyok, az alakom sem a régi még, szépítkezni sem úgy tudok még mint régen.
2016. aug. 10. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért vagy fèltékeny, mert míg neked fenekestül felfordult az èleted, leharcoltan depizel otthon, fel se tűnik ha fésülködni se volt időd, plusz egész nap sír a baba, addig a férjed csinosan, illatosan elmegy ugyanúgy, mint addig minden nap dolgozni, felnőttek közé, emberek közè, akik vidàmak, mosolyognak, kedvesek vele ;)


Menj te is emberek közè, a babával sokat, ismerkedj, beszélgess anyukákkal, ès meglátod minden oké lesz.


Ha megoldható lopjatok pár órát magatoknak kettesben a férjeddel, a kicsit szeretgessék addig a nagyik. Beszélgessetek, kapcsolódjatok ki, legyetek kicsit férfi és nő, apa és anya helyett!

2016. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Én nem értem ezt hogy szépítkezni nem tudok, meg hasonlók. Nekem egyedül kellett nevelnem a gyerekemet, mert apa külföldön dolgozik 2-3 havonta látjuk. Majdnem 4 hónapos volt a gyerek mikor haza tudott jönni. Segítségem senki nem volt. Mégis megtudtam tenni picibaba, háztartás vezetése, bevásárlás stb. mellett hogy tornázzak, fésülködjek és ne zsákba öltözzek. Amúgymeg beszélgessetek és mozduljatok ki, mert neked szerintem a legnagyobb bajod hogy túl sokat vagy a 4 fal között.
2016. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!