Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyatársak! :-) Teszveszen...

Anyatársak! :-) Teszveszen vagy Vaterán érdemesebb meghirdetnem a kinőtt gyerekholmikat? A Zsibvásárról hallottam, hogy ingyenes, de ott vásárol egyáltalán valaki? Zsibvásáron adtatok el már valamit?

Figyelt kérdés

Ti még hol adtok el sikeresen? (interneten)

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 19. 09:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen, én is olvastam azt az anyukát.

Én eddig a védőnőnek adtam le a kinőtt ruhákat, de most annyira le vagyok égve, hogy gyorsan-gyorsan el kéne adnom a legfrissebbeket.

2010. ápr. 19. 10:07
 12/21 A kérdező kommentje:
Harmadik! Köszi! Ja, igen, a postaköltség miatt mindenképp jobban megéri ruhacsomagot vásárolni.
2010. ápr. 19. 10:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nem olvastam végig a válaszokat, de azért remélem nem baj ha én is válaszolok. 14 hetes kismama vagyok és mióta tudom, hogy gyermekünk lesz ezen a 3 oldalon nézegetem az árakat. A Vatera szerintem drága. (nekem) vannak jó áron babakocsik és pihenők, de a katalóguskép nagy átverés erről tudok. Tesz vesz meg már nem annyira "divat". elég rosszak a cuccok ott. a legtöbb ilyen évekig a garázsba tartott lim-lom. bocs, de így gondolom. zsiben jók az árak csak ott az a baj hogy rengeteg olyan áru van ami nem használt és nagyon drága. ennek ellenére 18 ezerért ma láttam egy szuper kocsit, de még sajnos nagyon korai lenne megvennem. kiságyat is láttam már többször nagyon jó áron. szóval én tuti zsibvásáron fogok vásárolni majd a kicsinek.
2010. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia, én szoktam vaterán is teszveszen is vásárolni, a teszveszen talán többet vettem eddig. Eladni még egyiken se tudtam, bár nem is törtem magam, én beviszem itt a közelben lévő bababizibe, és ott általában hamar eladják a dolgaimat!

Egyébként szerintem egyre drágább a teszvesz és a vatera is, régebben sokkal jobb áron volt minden!

2010. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

10.40!

Köszi a tapasztalatokat! :-)


10.46!

Igen, én is vásárolgatok a Teszveszen és Vaterán gyerekruhákat, és pont azon vagyok kiakadva, hogy basszuskulcs, lassan már jobban járok, ha újonnan megveszem a cuccokat a közeli C&A-ban, vagy a Tescoban.

Főleg ha szezon végén akciósan sikerül bevásárolnom a következő szezonra. (Csak az sajnos a kicsi lányomnál lutri, mert kiszámíthatatlan, mennyit nől lesz addig.)


Az anyukák a használt cuccokat már szinte új árban kínálják, amire ugye még rájön a postaköltség is...


De az előbb elugrotam két turkiba (amúgy nem szoktam, mert nincs energiám hosszú percekig bányászni), na és jobb állapotban levő, márkásabb, divatosabb babaholmik nem kilóra mennek, hanem egyedi áron -BAZI DRÁGÁN! Állítom, hogy C&A-ban akciósan olcsóbbak s cuccok, mint egy turkálóban... :-( Régebben SOKKAL-SOKKAL jobban megérte bálabutikbúl öltözködni.

2010. ápr. 19. 11:35
 16/21 anonim ***** válasza:
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a teszveszen a ruhacsomagokat én nem szeretem, mert tuti van közte olyan ami kicsi vagy nem tetszik. én jobbára darabosan szeretek venni, és akkor is ha van több dolga fent ami érdekel!
2010. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

10:40-es kismama. Van egy 10db-os 68-as ruhacsomagom, nem garázsban tartott, csak az én kisfiam hazsnálta őket azelőtt, illetve az egyik kis farmert előtte még az uncsitesó.

Másfél éves a fiam, szóval nem is régiek.

Ha gondolod, vagy ha valaki szeretné aki olvassa az írjon... :)

Ha nem sürgős még Budapestre is el tudom juttatni.

Igazából szerintem a posta miatt is sokan nem vásárolnak.

Mert nagyon drága. :(


Amúgy a második vagyok aki nem tudja eladni a cuccokat.

Az az érdekes, hogy én ezt a ruhacsomagot még 1ft-ért is meghirdettem már, de a kutyának se kellett. Pedig nem csúnyák, szerintem. Jó, nem márkásak ruhák, de hordhatóak. Egyetlen licit se volt rá. :(

2010. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

12.08!

Látod, ez nagyon fura, hogy 1 Ft-ért se licitált rá senki...

Pedig aztán amiket én pár hónapja odaadtam a védőnőnek, 10 éves cuccok voltak (amúgy népszerű márkák), ugyanis nálunk nagyon nehezen jött a második baba, én meg mindig sajnáltam kidobálni a cuccokat. És addig-addig sajnáltam, tartogattam, amíg végül totál kimentek a divatból... :-)

Na szóval kidobni nem akartam, odaadtam hát a védőnőnek, aki azt mesélte, hogy még aznap elvitték tőle, és NAGYON-NAGYON örültek neki!


Szerintem az a magyarázat, hogy akinek tényleg csak egy-két forintja van arra, hogy felöltöztesse a gyerekeit, annak feltehetően nincs otthon internethozzáférése sem...

2010. ápr. 19. 12:51
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, meg szerintem az is sokat számít, hogy hova valósi vagy (a személyes átvétel miatt), és hogy hány értékelésed van.

Ha budapesti vagy és jó sok pozitív értékelésed van, akkor jobban érvényesülsz.

Én vidéki vagyok, meg értékeklésem is kevés van.


még mindig -ketteske- :D

2010. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Teszveszen é Vaterán is regisztrálva vagyok.

Teszveszen soha nem vettem még semmit, és nem is adtam el.

Vaterán adtam el a kinőtt kisruhákat, és itt is szoktam vásárolni. Vagy csomagot veszek, vagy egy eladótól veszek több mindent. Ha csak 1 valami tetszik valakitől inkább nem veszem meg.

2010. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!