Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyatársak! :-) Teszveszen...

Anyatársak! :-) Teszveszen vagy Vaterán érdemesebb meghirdetnem a kinőtt gyerekholmikat? A Zsibvásárról hallottam, hogy ingyenes, de ott vásárol egyáltalán valaki? Zsibvásáron adtatok el már valamit?

Figyelt kérdés

Ti még hol adtok el sikeresen? (interneten)

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 19. 09:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én amit el akarok adni, felteszem a vaterára és a teszveszre is, és az a tapasztalatom, hogy a vaterán megy el 90 %-ban minden. Vizont érdekes módon a teszveszen többen megnézik az árút, de nem igen veszik meg. Én fix vagy villámárral szoktam feltenni. Az 1 ft-ostól félek, hogy nem licitál rá senki, magamra meg nem akarok, meg azt sem szeretném hogy 2 ft-ért kelljen el a ruha.
2010. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!