Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az idén nyáron elmennétek...

Az idén nyáron elmennétek repülövel nyaralni zakyntosra 4 és 6 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
debreceni indulással. csak gondolok itt sajnos a terror veszélyre is.Anyukák, ti elmernétek indulni?
2016. márc. 24. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Görögbe most nem mennék.

És nem szívesen ülnék repülőre sem.

Inkább mennék Horvátba autóval egy kisvárosba a tengerhez.

2016. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanakkora "terrorveszély" Db-ben is van.
2016. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Igen elmennék. Megyünk is repülővel nyaralni, még nem tudom hova, pár nap és eldöntjük, egyelőre Portugália a legesélyesebb.


Ha a migránsok miatt aggódsz nekik Zakynthos nem úti cél, ilyen szempontból nincs jó helyen.


Amire figyelj egy zakynthosi nyaralásnál, hogy ott a víz inkább a nyár második felében kellemes. Július elején még hidegebb lehet.

2016. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A terroristák célpontja mindig olyan hely, ami a világ 99%nak ismert, tehát főváros. Zakynthost egy amerikai nem fogja neked tudni elhelyezni a térképen. Athén esélyesebb lenne, de mivel a gorogorszagi helyzet nem túl fényes, nem kell tartani terror tamadastol. London, Berlin, Madrid, Amszterdam, Róma, meg inkább Vatikán az, ami célpont lehet
2016. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

kocsival nem akarunk menni!

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom mitévö legyek, most igy hirtelen fél az ember!Viszont amit egyik válaszolo irt, legyen igaza. nem abban, hogy robbantsanak máshol, csak itt ne!A pénz meglenne rá, és mi is vágyunk! Csak most igy hirtelen az ember meghátrál a hirek hallatán!

2016. márc. 24. 16:53
 6/21 A kérdező kommentje:
ha mennénk is, julius vége. de azért köszönöm. Ti jártatok már ott?
2016. márc. 24. 16:53
 7/21 anonim ***** válasza:

Én simán mennék. Biztos, hogy nem veszélyesebb, mint a Balaton.

Viszont én voltam már ott, és nekem nem jött be. Szerintem ez inkább fiataloknak való, bulisabb hely. Gyerekkel nem ideális.

2016. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi miatt nem ideális? Pl. a tengerpart homokos vagy kavicsos?lassan mélyülö? vannak árusok, bazárok ott a szállodák körül az utcákon? gondoltam még elhajokázni a teknösök lerako helyére. a gyerekek miatt! vagy mi az ami miatt nem ajánlod? Várom szivesen a tapasztalatod.
2016. márc. 24. 20:47
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én óriási Görögország-rajongó vagyok, de mi autóval járunk. Emiatt idén - bármennyire is fáj a szivem érte-, nem merünk nekivágni, mert ki tudja mi lesz a határokon, mi is gyerekkel mennénk. Igy idén Horvátország lesz az úticélunk.

De repülővel azért más a helyzet, a görög szigetek nem hiszem, hogy terrorista célpontok lennének. Tavaly mi a legnagyobb válság-sztrájkok közepette voltunk kint, és semmit nem lehetett érezni, nekik fontosan a turisták.

Szóval szerintem repülővel nyugodtan vágjatok bele.

Ahogy az előzőekben már irták, Zakyntos gyönyörű de elég felkapott az angol fiatalok körében, akik mindig részegek... :)

Miért pont Zakyntosra esett egyébként a választásotok?

2016. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Most nem fog beugrani már a hely pontos neve, de mi úgy voltunk,hogy a falusiasabb részén volt a szállás. Ez kb. két utca volt, nyugis, de béna tengerpart volt hozzá, egy-két bolt, kávézó és étterem. Kb. egy órás séta volt talán a központ, ami viszont egy felkapott bulihely. Tele részeg fiatallal, a strand nekem nem jött be, koszos, zsúfolt. Kirándulni voltunk a hajóroncsnál is, ami nagyon szép, de ez gy program, a roncsnál kb. egy órát voltunk. Tehát amivel hirdetik Zakynthost, az szerintem nem igaz konkrétan. De az is igaz, hogy én Parga után voltam ott, sokat vártam. Parga gyönyörű, nagy szerelem azóta is.
2016. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!